Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban lakunk és szeretnék...

Csori Fanni Georgina kérdése:

Lakásban lakunk és szeretnék a hugommal egy kutyát:-) De nem tudjuk milyen fajta legyen, egyáltalán milyen kutya alkalmas a lakásba? Én a Yorki, Westi, Mopsz ra gondoltam.

Figyelt kérdés
A probléma az hogy olyan kutya kéne aminek kevésbe hullik a szöre...

2013. nov. 14. 14:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki:) egyébként a macska az mennyire szedi szét a lakást ?? Meg senki sincs otthon nap közben az még egy probléma....:(
2013. nov. 15. 08:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Bármilyen kutya megfelel lakásba, ha megfelelően lemozgatod (a kicsiket is kell sétáltatni). Sok ismerősöm vizslát, vizsla keveréket tart lakásban. Olyan is van aki újfullandit. Ha napközben nincs senki otthon akkor mindenképp egy felnőtt vagy nagyobb kölyök kutyát ajánlanék, aki tisztában van azzal, hogy hogyan kell várni a gazdit. Jobb menhelyektől/fajtamentőktől/alapítványoktól érdeklődj, honlapokon nézz szét. Sok ideiglenes befogadónál levő kutya várja a végleges gazdit. Őket már nagyon nevelni sem kell. A kölykök rágnak, nem szobatiszták, nagyon sok törődést igényelnek (tényleg rengeteget!). Ha elölről kezdhetném én is ilyen helyről hoznék. Egy éves a miénk, és most merem kijelenteni, hogy igen, ilyen kutyusra vágytam! Tudnék mesélni... :) De soha semmiért nem válnék/váltam volna meg a kutyámtól.
2013. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha senki nincs otthon egyáltalán és nem tud vele foglalkozni kutyust ne hozz, azt le kell vinni, főleg az elején napjában többször sétálni...a macsek kimegy magától az alomra és ennyi. ha megneveled semmit nem szed szét, de alapvetően nálunk székek, ülőgarnitúra ment szét miatta.
2013. dec. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!