Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky tulajok! A ti kutyátok...

Husky tulajok! A ti kutyátok is énekel?

Figyelt kérdés

Gondolom, sokan ismerik Mischkát, a "beszélő" huskyt.Ő énekli a gazdájának, hogy I love you, és számára Julia Roberts a legfélelmetesebb dolog a világon. :D

Ebből a kutyusból kiindulva érdeklődnék, hogy a ti huskytok is ennyit dumál, énekel, tutul?Itt a környéken is van egy kan, és amint beszélni kezd hozzá valaki, nyomban vonyít, de dallamosan, nem fülsértően. :D

Minden husky ilyen furcsa hangokat ad ki?



2013. nov. 15. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mischka ijed meg Julia Robertstől? Fel se ismertem :D Igaz, csak egy gif-et láttam 9gag-en :D
2013. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ő volt az. :D Eszméletlen az a kutya, és teljesen megértem a félelmét. :)
2013. nov. 15. 13:53
 3/11 anonim ***** válasza:
A mi huskynk már sok évvel ezelőtt elpusztult, de a 10 év alatt amit velünk töltött be nem állt a szája, szó szerint. :') A apám beszélt hozzá, akkor mélyebb hangon ugatott, ha én (az akkori csilingelő gyerekhangomon) akkor ő is magasabb hangon reagált. Tesóm néha hegedült neki, olyankor ő is énekelt, mint Mischka. :D
2013. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ritkán, pedig nagyon biztatom őt:) Akkor szokta csak, mikor más kutyák játszanak (vagy a másik két kutyám), beáll fontoskodni, farka az egekben és dumál:D Januárban jön a második huskym (ideiglenesbe), remélem, ő dumálós és rászoktatja az enyémet is.


-kispalikee-

2013. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Akiteki ***** válasza:
100%
Nem véletlenül neveztem el a kanjaimat Axl Rose-ról és Freddie Mercury-ról. :)
2013. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akiteki: haha, erre rá nem jöttem volna magamtól:D Nagyon jó:)
2013. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akiteki ***** válasza:
100%
Ja, van még Steven Tyler is, de ő már az új gazdinak énekel. :)
2013. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém husky keverék, de teljesen husky jellemmel. Ne nem áll be a szája. Szerencsére nem vékony hangon, hanem mélyebben ...., ha valaki jön "köszön", ha el megy, akkor is "köszön", örömében is mond, ha jókedvűen társalgunk, akkor is bele dumál és beszélget, olyanokat artikulál, hogy szakadok a röhögéstől. :D Én szoktam beszélgetni vele rendesen "párbeszédezünk" és vissza dumál. :))
2013. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az enyém sajnos "hallgatag", és nem is vonít. Talán azért, mert kb 11 hetesen megtanítottam ugatni, és azóta is csak ugat.

De ő csak akkor ad hangot a véleményének, ha direkt nem figyelek rá, tüntetőleg elfordulok(ezt játék előtt szoktam és játékosan) meg játék közben szokta mondani a magáét.

Meg akkor is, ha kell neki valami, és nem kapja meg, akkor szaladgál ugatva.

Meg, ha nem engedem be a szobába akkor a küszöbön fekszik, és dünnyög, és ha nem nézek rá felvakkant.

hú, így visszaolvasva nem is olyan hallgatag :D

De annyit nem dumál, mint a videókban szoktak a huskyk

2013. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!