Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt kutyákat hol érdemes...

Felnőtt kutyákat hol érdemes hirdetni? Hol a legnagyobb az esély arra hogy vki megveszi?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jézusom! *ijed
2013. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 persze, hogy a kutya egy hét után az utcán kössön ki, bár mit tépem a számat az ilyen jellemtelen senkik pont leszarják, csak pénzük legyen belőle. Elhiszem, hogy van olyan élethelyzet, hogy nem tudom magammal vinni, vagy akármi. De akkor végigkérdezem a kutyás ismerősöket, és elsősorban jó helyre próbálom elhelyezni, nem pedig ELADOM, mint egy megunt fotelt!
2013. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 tokidoki válasza:
66%
Felnott kutyàt eladni?? Egyreszt tele vannak a menhelyek ingyen elviheto kolyok kutyàval, màsreszt senki nem kerulhet olyan helyzetbe, hogy eladja a tàrsàt. Ha szorult a helyzet max ajandekba, vagy atmenetileg rokonhoz baràthoz akiben megbizol. Az ilyen megmozdulàsok utàn lesznek az erdoben szelnek eresztve a kutyàk, aztàn az àllatvedok szedhetik ossze oket.
2013. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 galtibi2005 ***** válasza:

hogy hol lehet magyarorszagon eladni felnott kutyat nem tudom, de hozzaszolok a temahoz, en is kutyatarto szemely vagyok, 6 felnott kutyam van, regebb vasaroltam felnott es kolyok kutyat is. de az utobbi evekben kimondottan csak felnott kutyat vasaroltam, 2-3 eveseket, munkakutyanak. foleg azert kerestem felnott kutyat mert : azonnal munkara foghato, minden tulajdonsaga latszik, nem kell nevelgetni-patyolgatni, megeszik barmit es pl nagy elonye h ertekeli az ilyen kutya a jo gazdat a kosztot stb, nem kell elvalasztassal kinlodni, nem nyuszitenek ha uj helyre kerulnek stb....

szerintem siman el lehet adni, egy csomo embert ismerek aki csak felnott kutyat keres, mert adtam el en is, es nem azert mert nem vagyok kutyabarat es mert huseges tars stb hanem mert eladok nyulakat, marhat kutyat lovat stb.....


szoval vannak olyan kutyak amit nem akarnek orokke tartani es talan boldog lesz mas vele. hirdesd meg minel tobb helyen s elkel. milyen kutya?

2013. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Egy ismerősöm meghalt a lakásában néhány hét mulva vették észre...Mikor megtalálták a kutyája a lábánál feküdt,nem rég pusztulhatott el a két macskája életben volt éppen az arcából falatoztak...Soha nem adnám el a kutyámat!
2013. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!