Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek érdemes egy szuka...

Szerintetek érdemes egy szuka kutyát ivartalanítani?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kiskutyákat mert nem rendelkezek tenyésztői papírokkal és tapasztalattal sem és nem akarom hogy esetleg rossz gazdához kerüljenek, viszont anyukám azt mondja hogy a szuka kutyák úgy lesznek "önmaguk" hogy ha egyszer szülnek. Szerintetek?

2013. nov. 20. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igen, a legújabb amerikai és nyugat-európai eredmények azt mutatják, hogy a betegségek megelőzése céljából a leghasznosabb, ha ivarérés előtt ivartalanítják...ezzel tényleg megteszed a legtöbbet azért, hogy megelőzd a linkeken olvasható betegségeket. Ha nekem lenne most kölyök kutyusom, én is ezt tenném...és mondom, ha a közelünkben laksz (Pest megye ill. Budapest) teljes szívemből tudom ajánlani a MancsRancsot, amit elérsz azon a linken amit adtam a hosszú kommentben. Ők akkor kezdik várhatóan újra az akciót, február, március körül, úgyhogy időben is jó lesz, plusz az ára is remek, a minőséget pedig szavakban kifejezni sem tudom, olyan szuper és lelkiismeretes a doki:)
2013. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
3. kerületben lakunk, ha majd visszük akkor a megszokott dokihoz, a családunkból mindenki több mint 20 éve oda jár, azért köszi az ajánlást.
2013. nov. 25. 20:33
 13/13 Szandramayadiego válasza:
8 éves palotapincsink soha nem szült pedig legalább egyszer kellet volna és mostanra ki kellet venni a méhét ez miatt
2016. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!