Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti Bichon Havanese kutyátokn...

A ti Bichon Havanese kutyátoknak hányas a ruhamérete?

Figyelt kérdés
Kérlek minél hamarabb válaszoljatok!:)

2013. nov. 21. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs a kutyámnak ruhamérete mert nem adok rá ruhát. Ő kutya, és nem idétlenkedem vele. A szőre elég neki..

Bichon Havanese kutyáim vannak. Anya és lánya. 8 éves, és 4 éves..Sosem volt rajtuk ruha

2013. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Hát igen, de attól félek, hogy télen fázna a sétáknál.
2013. nov. 21. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
amelyik kutya mozog, az nem fázik:) Kérlek ne csinálj bohocot belőle.
2013. nov. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. A kutyáim megéltek már jó pár telet, és nem fáztak. Ugyanis mozogniuk kell, és nem egy helyben állniuk. Nekem mindig szaladgáltak, és nem fáztak..
2013. nov. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 22. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Mérd le a háthosszát és a mellkas körméretét, úgy mész biztosra.

Nálunk 24 fok van, ennyit szokott meg a kutya, és igenis fázna ha ruha nélkül vinném ki, télen azért 30 fok különbség van kint és bent között... Vagy ha nem adok rá ruhát, akkor elintézi a dolgát és fut be, nem is mozog mert hidegben kinek van kedve? Szóval kényelmesebb a kutyának. Pláne hogy az enyémnek alig van szőr a hasán, nincs aljszőre, nem mínuszokra van "kitalálva". Amúgy az enyémen sincs bohócruha, 3 egyszerű pulcsija van, egy vízlepergetős meg 2 sima textil amit váltogat, ha vizes lesz az egyik.

2013. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat,hasznosnak tartom:) Azért kérdezten,hogy kb. mennyi,mert most hozzuk el a kutyit és hideg van.
2013. nov. 22. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézdcsak:

[link]


ezt most találtam, de nem biztos hogy mindenhol eszerint méreteznek. én a kutyussal együtt mennék ruhát nézni, fressnapfban pl. beengedik a kutyákat is, és ott rá tudnád mérni. holnap meg egy plédben, takaróban is elhozhatod az öledben, vagy ha nem lesz olyan hideg akkor jöhetne pulcsi nélkül is. én nem kapkodnám el a vásárlást!

2013. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi megfogadom a tanácsodat!:)
2013. nov. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!