Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek mi a véleménye a biztons...

Kinek mi a véleménye a biztonsági öv-hám-ról? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Egyenlőre a kutyám az anyós ülésnél a földön, a lábamnál szokott utazni. Nem sokára viszont én is fogok már vezetni, és nyugodtabb lennék, hogy ha jobban biztonságban lenne.

A kutyabitonsági őv-hám-ra gondoltam, hogy azt fogjuk majd használni.



2013. nov. 28. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra jó max h ne mászkáljon a kutya a kocsiban jobbra-balra - arra h megvédje, nem jó. Egyszer láttam erről egy tesztet, ugyanúgy repült ki a kutya a szélvédőn mintha be se lett volna kötve. A boxszal jobban tudod védeni de sajnos az sem 100%os védelem egy ütközésnél. Illetve vannak olyan alu boxok, de azok 100 ezernél kezdődnek.
2013. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisebb ütközésnél szerintem jó, nagyobbnál meg bármiben van a kutya, lehet olyan sokk éri, hogy abba hal bele. Nem egy ilyen eset volt már :(
2013. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Ha meg totálkárosra törik az autó, akkor úgyis szerencse kérdése, hogy ki marad életben... Mi ezt a hámot használjuk, amúgy meg igyekszünk biztonságosan vezetni.
2013. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) hát remélem, hogy sose kerülök olyan helyzetbe, hogy balesetem legyen, de bármi történhet, nem lehet tudni. Akkor beszerzünk egy ilyen bizt. övet, legalább nem fog tudni mászkálni hátul, már ez is segítene, mert sajnos hátul nem tud utazni a kutyám, ha nem ülök vele hátul.
2013. nov. 28. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!