Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok helyen hallom, hogy ha a...

Sok helyen hallom, hogy ha a szuka szül, akkor kevesebb ideig fog élni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Labrador szukától és vizsla apától szeretnénk kölyköket.Akkor most a labi kevesebb ideig fog élni? Azok kíméljenenek, akik a felesleges szaporításról tartanának nekem kiselőadást.

2013. dec. 1. 10:46
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Mit mar irtam, atgondolom a dolgot, ez nem szarkazmus volt. Nem, nem vartam dicseretet, sem biztatast, de ennyi lecseszest sem. Koszonom a valszokat.
2013. dec. 1. 12:10
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

26-os vagyok

Csak azért írtam, mert ha tényleg jó gazdája lennél, azaz gazdája lennél (nem kihasználója), akkor már rég ivartalaníttattad volna, és nem lenne most feltéve ez a kérdés!!!

2013. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Tervbe van veve az ivartalanitas is.
2013. dec. 1. 12:16
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Épp most akartam válaszolni a privát üzenetedre, PRIVÁTBAN, ha nem kezdesz el itt hazudozni. Azt írtad nekem, már terhes a labi, akkor hogy is van ez a visszalépéssel, meg "oké lebeszéltetek"?
2013. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
19%
nem röviditi meg az életét, de meghatározott cél nélkül nincs értelme a két fajtát összerakni, max. akkor szokták, ha két kimagaslóan jó egyed pl. a vadászatban, és az egyikkel akarnak javitani valamit a másikon.
2013. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Azt mondtam "valszeg" es ha nem akkor meg van visszaut. Amugy nem biztos h terhes, legalabbis ezk utan remelem nem az. A valaszodat ettol fuggetlenul varom.
2013. dec. 1. 13:02
 37/41 anonim ***** válasza:
74%

Vemhesen is lehet ivartalanítani gyakorlatilag az ellés előtti napig.

Még mindig kevésbé terheli meg a szukát egy ellésnél és alom felnevelésénél.

2013. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
58%

Ha egy szuka jól van tartva minden tekintetben, egészséges, nem fog rövidebb ideig élni egy ellés miatt.

Bár egy 4 éves kutyánál már előfordulhatnak gondok. Első ellésnél amúgy is rizikó van bőven, mert nem lehet tudni a szukáról, képes-e elleni , képes-e nevelni a kölykeit, és egyáltalán miként fog "működni", mint anyakutya.

2013. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
38. igen, csak ahhoz olyan körülmények is kellenek, hogy a szuka vissza tudja kapni a kondiját, miután a kölykök totál leszipojozzák, ehhez meg az kell hogy már a vemhesség ELŐTT olyan kondibaj és egészségben legyen hogy az kifogástalan legyen, szűrések kellenek hozzá, amik nem 5 ft-ba kerülnek, meg méregdrága, szoptatós szukáknak való táp is kell, gondolod hogy a kérdezőnek van pénze 50-90 ezer forintok beleölnie CSAK a vemhes kutyába? a kölyköket még bele se számoltam mivel fognak járni...
2013. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
nem tudjuk, hogy a kérdezőnek mennyi pénze van, nem turkáltunk a zsebébe, de igy látatlanban megmondani, hogy pénztelen senki, azért nem szép dolog.
2013. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!