Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez most komoly? Felnőttkorában...

Ez most komoly? Felnőttkorában egy kiló lesz? Hát mekkora egy olyan kutya? :O

Figyelt kérdés

"Gyönyörű most három és fél hetes hetes yorki legényke keresi új családját karácsonyi elvitellel. Apa 1,8 kg,anya 1,9 kg (mindkettő megtekinthető nálam) A kicsike extramini lesz.(várható felnőttkori súlya kb. 1,0 kg) Első oltással,4x féregtelenítve,szobatisztaságra előnevelve, kezdő táppal megy haza.Az alomban szerető gazdira vár egy mini kisfiú és egy kislány is. Az extramini jelenleg 19 dkg-os és fekve elfér egy tenyérben.(a képen Ő látható) Csak igényes gazdik jelentkezését várom. Ha olcsó kutyát keresel ne engem hívj!!! Nálam nincs "selejt" "színhiba.....stb ",de ne felejtsd : mindíg az olcsó a drága!!!! Rövid video a kicsikről: [link]


ez egy iwiw apró


2009. nov. 22. 21:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam nincs extramini meg mini? Akkor ezek mik? Csak a szövege jó, de kamu?
2009. nov. 22. 21:42
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan kutyák, akik nem felelnek meg a yorki fajtaleírásának, tehát nem yorkshire terrierek. Úgy keletkeztek, hogy mindíg a legkisebb példányokat pároztatták és így készültek ezek az állatok.

Törzskönyvet nem kaphatnak, az egészségi állapotukat én megkérdőjelezném, hiszen a tenyésztésben mindíg a leggyengébb egyedeket tenyésztették tovább.

2009. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt próbáltam kideríteni a múltkor, de nem haladtam egy lépést sem előre ebben a kérdésben. Nekem a múltkor azt írták, hogy ált. idősebbnek hazudnak egy kiskutyát, pl négy-öt hónaposnak, miközben épp hogy hat hetes, és extra kicsinek látod...
2009. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tud megkülönböztetni egy 6 hetest egy fél évestől, annak gratulálok.

Egyébként a plazacicák mániája a mini yorki, hogy belecsűrjék a neszeszerükbe. Aztán majd küzdhetnek az ideggyenge kis fityójukkal.

2009. nov. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Érdekes, amit mondasz utolsó, mert mindenki ezzel jön a neten, hogy csak a plázacicáknak kell mini yorki/csivava, amióta Paris Hiltonnak volt egy két ilyen kicsi kutyája. De érdekes én még életemben nem láttam se plázában, se plázán kívül, kiskutyát egy csak retiküljében, sőt a hóna alatt sem... Bocsi az off-ért. Amúgy egy kezdő kutyás persze, hogy nem látja azt az egy-két hónap különbséget. Én, amikor az első kutyámat kaptam ajándékba, nem láttam rajta, hogy mennyi idős, jó pár év tapasztalat kell, hogy meg tudd mondani ránézésre, hogy egy kutya mennyi idős.
2009. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

"ideggyenge kis fityójukkal."SZÉP!!!!

nekem van egy yorki kislány kutyám 1,5 Kg.3 éves.Mini yorkinak vettem s az is lett.soha nem volt hasmenése,vagy egyéb betegsége,ideggyengeségről nem is beszélve.a világ legaranyosabb kutyája,aki imádja ha az erdőben,vagy réten(s nem plázában retikülbe) a labdája után futhat.Bármint meg tud csinálni,akár a nagy kiképzett munkakutyáink(cane corso-k),kivéve a csibészelést..:-)

Természetesen törzskönyves,tenyésszemlés szülőktől származik.

szóval nem selejt kutya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy törzskönyves, tenyészszemlés szülőktől származik (tehát a szülei 2,5-3,1 kg között vannak), de neki már felülbélyegeznék a törzskönyvét (van egyáltalán neki? ) és nem is tenyészthető.

Minden fajtánál előfordulhat, hogy születnek a standardnak nem megfelelő egyedek. Szeresd, de ne szaporítsd.

2009. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*az előző hozzászólónak írtam
2009. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
74%

Az a vicces,h én figyelemmel követtem születése óta a kutyám..3 és fél hetes korában ekkora volt,DEEE tudott járni normálisan,még "ugatni" is:D

Ez tuti 100,h nem 3 és fél hetes!!!!

Hanem kisebb!

Ja és az én kutyám standard méretű lett!!!!

Ez egy elkorcsosult kutyának nevezett kis VALAMI!:)

2009. nov. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
"úgy keletkeztek, h a legkisebbeket pároztatták mindig" vagy vmi ilyesmit ír vki. miért, a yorkie hogy "keletkezett"?:) az evolúció miatt lett ilyen kicsi?:D
2009. nov. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!