Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok kistestű kutyát tartó...

Sok kistestű kutyát tartó miért használ hámot+flexit sétához, miközben a kutya neveletlen és sétálni sem tud?

Figyelt kérdés
(Nekem is kistestű van amúgy)

2013. dec. 9. 12:00
1 2 3 4
 31/31 Szilvi & Argos ***** válasza:

Mai szösszenetek...az eset végén lévő kutya persze flexi-hám kombiban sétált :P

Délelőtti vásárló-séta körúton csupa pozitív dolog: Argi szájkosárban feküdt kint Lidl előtt, jövök ki, kosár le, jutifalat. Fiatal csaj: direkt vártam a gazdit, olyan okos kutya, meg lehet simogatni? És dögönyözte percekig :D

Tovább mentünk szájkosárban-szabadon, sokan megmosolyogták Argit :)

Pennynél szintén szabadon kint hagytam, kijövök: egy rakás kisiskolás gyerek vette körül tanítónénikkel kb. 3 méter távolságban. Szájkosár le, jutifalat. Mondom, megsimogathatjátok. Argit feloldottam, jó 10 percig bújt a gyerekekhez, simizték, pacsit kértek tőle <3 Egyik kisfiú: "kicsit büdi" :D Mondtam, igen, vedlik, befülledt és jövő héten fürdik :D Mentek úszni a gyerekek...sétáló utcához érve leintegettek nekünk a buszról <3

Közben kis fehér vakarcs gazdija: fiú/lány? Mondom fiú, de NEM fog odamenni. Közteresek orra előtt mindez :D Mondta, hogy ajjaj, az övé hörcsög. Mondtam ismét, hogy DE NEM FOG odamenni és mentünk tovább...még vmit magyarázott :P

2013. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!