Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Falkából kizárás?

Falkából kizárás?

Figyelt kérdés
A kutyám (2 éves keverék) kölyök korától velem van, mindig nagyon jó és engedelmes kutya volt. Ma viszont lehetett valami a levegőben vagy nem tudom, meglátott egy havert, és rohant játszani, de haverék most nem értek rá, ezért visszahívtam. A KUTYA RÁM SEM BAGÓZOTT! Szaladt tovább a másikkal, és mikor közeledtem felé, elkezdett szórakozni, játszani. Nagyon berágtam, kizártam a falkából. Nem szólok hozzá, rá sem nézek, estig gondoltam a kizárást, aztán kioldom. Kérdésem: itt nyöszörög mellettem, meg próbál bökdösni a lábával. Ha ilyenkor rá sem nézek és elhúzom a lábam az jó, ugye? Nem reagálok semmire, ez sima figyelemfelkeltés vagy megint szemtelenkedik? Jól csinálom? Az nem baj ha nincs a helyére zavarva, ugye?
2013. dec. 9. 15:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azt kiabáltam el ezerszer, hogy "hozzám". A kutya NEM JÖTT, mint aki meg sem hallotta, játszott tovább. Ekkor indultam meg felé, de mint mondtam játéknak tekintette és nekiállt szaladgálni, nem tudtam megfogni. Nem vagyok hülye azért ennyire. Mikor sikerült megfognom akkor az oldalára fektettem és 5 percig ott is kellett maradnia, úgy hogy hozzá sem értem közben. Nagyon jól tudta mekkora sz*rban van. Mint mondtam SOHA nem fordult még elő ilyen, persze a másik kutya is benne volt a játékban az meg még kölyök, nem 100%-ban behívható, így az enyémnek kéne példát mutatnia, de b*szott rá.
2013. dec. 9. 19:32
 12/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
Esti séta meg volt már? Kioldottad? Mikor-hogyan? :)
2013. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
tart még?
2013. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
persze, gondolom még megnézett vagy 6 Ceazar filmet, meg elolvasott 100 könyvet. De jó, hogy nem vagyok kutya, egy ilyen helyen.
2013. dec. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ma reggelre oldottam ki teljesen a dolgot, de már este elkezdtem hogy fokozatos legyen.

Sajnálom ha azért mert következetesen nevelem a kutyámat egyből boldogtalan lesz és sajnálni kell. A behívás nem opció, jól írta itt valaki. A behívás PARANCS ha úgy tetszik. A játék más kutyával opció, a játék velem opció, a játék bottal vagy labdával opció, az alvás opció. A behívás nem az, gazdaként NEKEM kötelességem eldönteni mikor és mit lehet úgy hogy magánaknéd a többieknek se okozzon kellemetlenséget. Így kiegyensúlyozott a kutya, és büszke vagyok rá hogy egy tekintettel el tudom érni hogy megadja magát a kutya, sosem alkalmaztam verést. Nálam ez a NEVELÉS!

2013. dec. 10. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!