Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek mennyi időbe telt mire...

Nektek mennyi időbe telt mire "kihevertétek" a kedvencetek halálát?

Figyelt kérdés
2 hete halt meg a kutyám, vagyis elaltattuk, 8 éves volt. Még mindig sírok éjszakánként... :S hiányzik és tudom hogy hiányozni is fog, van még kutyám akik elterelik valamennyire a figyelmem.. de még mindig rossz. Borzasztóan sajnálom főleg úgy hogy hirtelen történt az egész olyan mintha még mindig itt lenne, fel se fogtam még 2 hét után se. Arról nem is beszélve hogy kínoz a tudat hogy mivan HA.. hiszen az orvos hibája hogy mert azt mondta daganatos még miután megvizsgálta is, valamitől nagyon szenvedett a kutya és mi az orvos szava szerint azzal a tudattal hogy daganatos el is altattuk hogy ne szenvedjen aztán kiderült hogy mégse volt az. Valami baja mégis lehetett de hogy mi azt már sose tudjuk meg és forog az agyam folyamatosan hogy mivan ha más orvoshoz visszük stb... :(
2013. dec. 14. 22:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Fájdalom amit érzel,elmúlni sosem fog!-de az idő majd enyhíteni fog rajta! Légy magabiztos,szerető gazdi!! Hidd el idővel minden jobb lesz!!
2014. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én Sacikámat alig félévesen az Illatosról fogadtuk örökbe, nagyon megviselte az egész családot, amikor 12 évesen örökre elment. Hónapokig nem is volt másik kutyánk.
2014. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!