Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy szuka boxerem szeretné...

Van egy szuka boxerem szeretnék mellé egy kant, de nem szeretnék sem kiskutyákat, sem ivartalanítani. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
megoldható ha nem ivartalanítom őket. ivaros ösztöntől duzzadó kutyákkal szeretnék dolgozni.
2013. dec. 15. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban nem akarsz kiskutyákat,legalább az egyiket ivartalanitsd.
2013. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a szukát ivartalanítsd, mert pont a tüzelés miatt fog megőrülni mindkettő. Persze megoldható máshogy is de sokkal több energia, és idő mint ivartalanítani. Ja és persze semmi sem biztos, nem tudhatod mi lesz az első tüzeléskor. Az viszont biztos, hogy a műtéttel rengeteg betegség előzhető meg, és semmilyen tudományos tanulmány nem támasztja alá, hogy jobban dolgoznának az ivaros munkakutyák az ivartalanoknál, sőt...
2013. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
Igen, megoldható, ha megfelelően el tudod őket különíteni, mikor a szuka tüzel. Nekem is egy kan és egy szuka kutyám van, mindkettő ivaros.
2013. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13%
13-as vagyok. A sok hozzáértőnek: igen, máshogy dolgozik egy ivaros kutya, mint egy ivartalan... Nem tudom minek szól hozzá olyan, aki nem ért hozzá.
2013. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
Ja.Az én kutyáim akkor valami űrből idecsöppent csodalények.
2013. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15%
kérdés, hogy kinek mi a munka, mert megtanitani felkapcsolni a villanyt golyók nélkül is lehet:) De egy komolyabb örző-védőhöz azért nem árt:)
2013. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Töketlenítés után is épp ugyanúgy fogott a kutyám.Semmivel nem dolgozott rosszabbul.Ugyanúgy jártunk versenyekre stb.Pedig legalább 5 éves volt a műtétkor.
2013. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!