Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírja a kutyátok a...

Hogy bírja a kutyátok a panelfűtést?

Figyelt kérdés
Panelba költöztem a kutyáimmal, egységesen jön a távhő, állítani sem lehet a radiátort. Én nagyon örülök a melegnek, 2 kutyám is, de a 3. (husky keverék) kevésbé. Első nap lihegett, második nap már jobban volt, a kövön fekszik. Ahol ő van, ott folyton nyitva van bukóra az ablak, így hűvösebb van. Eddig is benti kutya volt, emiatt nem kérek savazást, csak eddig olyan 16-17 fokon voltunk, most 21-22 kb.
2013. dec. 16. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is 21-22 fok van és hosszú szőrű néha kicsit liheg de mindig van előtte hidegebb víz és nem okoz neki akkora problémát. Ha nagyon melege lenne akkor gondolom egy idő után elkezdene vedleni.
2013. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Firestorm ***** válasza:
Megszokja ne aggódj :) Szerencsére a kutyák könnyen alkalmazkodnak az időjáráshoz.
2013. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam. Úgy látom, már most kezdi megszokni, csak az eddigi kényelmes kanapé helyett a hűvös padlót választja inkább:)
2013. dec. 16. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!