Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám a pulimat elaltatni?

Mivel tudnám a pulimat elaltatni?

Figyelt kérdés
Na nem végleg, csak addig amig a ronda nagy szörét le tudnám vágni, anélkül hogy megegyen, mert akárhányszor próbáltuk nem igazán örült a gondolatnak. Tudom, orvos, úgy csináltuk egyszer, de annyit nem ér a kutya. Gondoltam valami altatora,de jó lenne tudni esetleg mit és mennyit adjak neki.
2013. dec. 18. 20:38
1 2
 1/13 kangaxx ***** válasza:
40%
Állatorvos tud adni nyugtatót.
2013. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj de akkor minek kutya és miért pont puli???

Szerintem házilag ne kísérletezz az altatásával,mert lehet ,hogy végleg elaltatod

2013. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

"Tudom, orvos, úgy csináltuk egyszer, de annyit nem ér a kutya"


neked meg minek eb? :O

2013. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 sippara ***** válasza:
95%
Keress neki egy normális gazdát, ő majd megfelelően karbantartja a szőrét, és akkor le sem kell vágni - bár nyilván egy normális gazdának hagyná azt is.
2013. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Hát én nem értem.

Most nem tudod levágni a szőrét?

Nem lehetsz hű de jó kapcsolatban a kutyáddal!

2013. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
van olyan bódító paszta, amit a kutyakozmetikusok használnak. szerintem vegyél olyat (gondolom, egy kutyakozmetikus meg tudja mondani, hogy honnan.) a szájkosáron esetleg nem gondolkoztál? ráadod, egy ember tartja a kutyát, a másik meg nyírja.
2013. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
A sedalint ajánlom, nem lehet túladagolni. Vagy egy jó, türelmes kozmetikust, mert ezek a csináld magad vágások rémesek szoktak lenni. Ezenkívül nem ártana foglalkozni egy kicsit a kutyával...
2013. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

sedalin. De ajánlanám a kutyakozmetikust, mert az a helyzet, hogy ha rég nem volt rendbetéve a szőre, meg kéne fürdetni és alaposan a börét átsikálni, lehet, hogy tele van bolhával, vagy sebes neki a hosszú nehéz szőre miatt...ehhez gyógyszeres sampon kell, majd alaposan megszárítani...


bár ahogy elnézem amiket írsz meg amilyen stílusban nem hiszem, hogy megteszed ezt érte:S


istenem, én az inkontinens kutyusunk köszös szőrét folyamatosan tisztítom, vágom, nehogy baj legyen....ő egy 14 éves belgajuhász, egész nyáron ezt csináltam (valami csoda folytán most, hogy jött ah ideg nem pisil maga alá)...és simán hagyta...pedig olyan izületi gyulladása van, hogy ha a lábához érek akkor is fáj, a gyógyszerek ellenére...és hagyja...


bizalom...ha bízna benned hagyná csinálni mindenféle altatás nélkül.

2013. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a probléma, abban rejlik, ami sok emberrel előfordul, hogy nem megfelelően választottál kutyafajtát, amit én neked ajánlanék az egy 16cm-es plüsskutya, bevágod a mosógépbe azt' jó' van... Tényleg nem kerül sokba!!!!
2013. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Odaadom a zoknimat...:-)
2013. dec. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!