Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Karácsonyra ti vesztek ajándék...

Karácsonyra ti vesztek ajándékot a kutyátoknak/kutyáitoknak?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról aki ajándékot vesz a kutyájának ? és még talán be is csomagolja.
2013. dec. 20. 22:05
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Igen mindegyik kap!:)

Kapnak új nyakörveket, marhabőrös rágócsontot, az egyiket én is viszem ivartalanodni, sok sok új játékot főleg az új kiskutya miatt mert kb mindenüket szétszedte már, meg mindegyik kap új ágyakat és ketten valami meleg ruhát is kapnak.

2013. dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szárított disznó orrot kap:)


A macska a kedvenc falatkáit, az egérnek meg csinálok egy gyümölcstálat. Nem azért, mert karácsony van, ha olyanom van, egyébként is megkapják ezeket. Ők szeretik, én szeretem amikor elégedetten nyalják a szájukat, ennyi:)

2013. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%

Plüssöt kap, nálunk az fogyóeszköz:D

Rágócsontot mindig kap, szóval az nem igazán az ajándék kategória nálunk.

2013. dec. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

Anyuméktól kap egy új lasztit, a régit sajnos kivéreztette. Ő be is szokta csomagolni, utána a kutyám pedig elég lelkesen bontogatja :)

Tőlünk csak egy óriási füstölt csontot kap. :)

2013. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

KÖTELEZŐ venni ő is családtag!

A mi vizslánk egy labdát kap

2013. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 zsuzsabazsa ***** válasza:
32%
Darált macskából kap macskatortát, csillagszóróval a tetején.
2013. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Aki ezt a szokást lenézi vagy kineveti, csak azért teszi, mert még nem volt olyan kapcsolata kutyával, mint azoknak, akiknél a kutya családtag. A jelenlegi kutyám a harmadik a sorban, az elsőt 13 évesen kaptam. Nála és a következőnél - lehet röhögni meg betegnek tartani - kialakult az ajándékvárás szokása. Onnantól, hogy földíszítettük a fát, egész este be voltak sózva, hogy mikor nyithatják ki az ajándékot. Igen, mert mi becsomagoltuk nekik, és ők pontosan tudták, melyik az övék. A karácsony este egyik legjobb része volt ezekben az években az a pillanat, ahogyan ők örültek az ajándéknak. A jelenlegi kutyám menhelyről való, nála nem alakult ki a karácsony és az ajándék iránti érdeklődés, így neki ebben a formában nem adunk ajándékot. Ő az idén nem is velünk tölti a szentestét, hanem a "pótmamájánál", aki viszont már gondoskodott ajándékról...
2013. dec. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én veszek.Szokott kapni jutalomfalatokat/ételt, meg 1-2 játékot.Nem szoktam becsomagolni.
2013. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Bánszki Csilla ***** válasza:
100%
Az én kiskutyám kabátot kap, mindig kap valamit. Nem szoktam becsomagolni. Tudom, hogy akinek nincs kiskutyája, vagy van de nem öltözteti, az teljesen kiborul attól, hogy szegény kiskutyát minek kell beöltöztetni, de amióta az első pulcsiját megvettem, azóta hozza a ruhácskáját, hogy adjam rá és mehetünk le. Szóval ő nagyon szereti a ruhácskáit, igazi nő :D
2013. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!