Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be van dagadva a szuka staffor...

Be van dagadva a szuka staffordomnak a suncija és a körülötte lévő terület. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Megosztanád, mit állapított meg az orvos?

Azért valami nem világos. Először írtad, a tüzelés óta ilyen a szuka. Aztán írtad, nemrég lett beduzzadva.

Van egy sejtésem, hogy újra betüzelt a kedvenced.

2013. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező azt senkinek nem írtad meg előtte hogy kórházban is voltál.miért nem örülsz annak hogy kaptál választ?lehet hogy az neked nem számít normális válasznak pedig azok ahogy elnéztem.És igaza van szerintem az egyik válaszolónak,mert ha a szüleid elmentek minden a a kutyához akkor miért nem hívtak állatorvos?én csak kérdezem mivel nem vagyok kutyás.és azt honnan tudod hogy 3 hónapja?hmm?
2013. dec. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
bocsánat előző vagy a második.úgy látszik hogy rossz helyre írtam a választ!mert az előbb még egy csomó válasz volt most meg nincs ott semmi.
2013. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!