Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet nem szeretni a...

Hogyan lehet nem szeretni a kutyákat? Ezt valaki magyarázza meg nekem

Figyelt kérdés
meg vannak majmok akik képesek az életüket is kioltani.
2013. dec. 26. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem meg azt, hogy miért kell rohadtul értelmetlen kérdéseket feltenni.
2013. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugy,ahogy lehet nem szeretni a macskakat,a kigyokat,a gyerekeket..... En speciel a tollas joszagokat nem szeretem, csak a tanyeromon szeretem oket jol atsutve.
2013. dec. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

én mondjuk szeretem őket, de pl. azért, mert esetleg félnek tőlük, vagy nem szeretik, hogy ugrálnak, nyálaznak, ugatnak,s tb.


és a cicákat? az csendes, nem ugrándozik fel rád, nem dönt le a lábadról, mégis jóval többen utálják a cicákat, mint a kutyákat.

2013. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos neked is van, amit nem szeretsz, úgy hogy talán még megindokolni sem tudod. Ezt el kell fogadni, meg kell érteni.

Viszont, akik állatokat öldösnek passzióból, legyen az kutya, macska, vagy csak egy hörcsög, azok beteg emberek. Én mindet bezáratnám.

A rohadt vadászoktól is elvenném az engedélyt egy életre, nem hogy még vállonveregetik őket, hogy az erdőben kilőnek egy 6 kg-s kutyát.

2013. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán nem egyértelmű, amit írtam :-). Szóval, akkor venném el a vadászengedélyüket, ha csak úgy kilövöldözik a kutyát a gazdája mellől.
2013. dec. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Én kutyás vagyok amióta az eszemet tudom - és most meg lehet kövezni meg minden - de ha a kutyák csak a shi-tzukból bishonokból és hasonlóan "cuuuukiiii" állatokból állna, akkor tuti nem lennék az, egyszerűen ezel a kutyák idegesítenek és irritálnak (egyetlen havanese kivételével, de az se nem úgy néz ki (mert csutkára le van nyírva) és se nem úgy viselkedik)) És igen, mielőtt mondanátok, általánosítok :D és erősen sokat kell bizonyítania egy ilyen kutyának h ne csak egy simogatható kis izé legyen a szememben hanem kutya.
2013. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de vannak,akik egyáltalán nem vonzódnak semmiféle állathoz.Nincs ebben semmi különös.
2013. dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem őket, csak legyenek kutya kinézetűek. Tehát 20kg+ az alap. Ezektől a kis "cenzúra" hülyét kapok...
2013. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!