Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szeretik a gazdái...

Szerintetek szeretik a gazdái a kutyát?

Figyelt kérdés

A sógoromék elutaztak még december elején vakációra, nincsenek messze. Van nekik egy 2 éves cocker spaniel kutyájuk, amit mi bevállaltunk, hogy vigyázunk rá. A kutyus jól érzi magát, mindennap sétáltunk, játszunk vele.

A sógoromék eddig egyszer sem érdeklődtek a kutya felől, én hívtam fel őket többször, hogy adjanak több információt a kutyáról. Igazából csak az a furcsa, hogy úgy tűnik nem igazán érdekli őket, hogy van a kutya. Vagy csak nekem furcsa ez?


2013. dec. 27. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa lenne, bár én annyira szeretem őket, hogy inkább nem megyek vakációzni, ha őket nem vihetem. Az meg alap, hogy érdeklődnék felőlük, ha mégis elmennék és lenne olyan személy, akire rábíznám őket. Van olyan, hogy pl. egész nap nem vagyok itthon, a párom van velük és mikor beszélünk, akkor mindig megkérdezem mi újság a kutyákkal :)
2013. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Ettől még szerethetik. Ha olyanokhoz adnák a kutyámat akikben megbízom akkor én sem érdeklődnék (pl. szüleimhez). Ha viszont másnál lenne akkor minden nap telefonálnék. Szóval valószínűleg csak arról van szó, hogy bíznak bennetek annyira hogy ne idegeskedjenek a kutya miatt minden nap mert tudják hogy jó helyen van. :)
2013. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom, az en kutyam ha 10 percig nincs velem, vagy nemtudok rola, mar tok sz@rul erzem magam....
2013. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én elutaztam egy hétre még 4 éve. A kutyám felől minden nap minimum háromszor érdeklődtem,pedig szülők vigyáztak rá és udvari kutyus.
2013. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is csak magamból indulok ki. Ha nekem lenne egy kutyám, akit kicsi kora óta én nevelek, én tanítok és el utaznék biztos, hogy ha nem is naponta, de hetente kétszer érdeklődnék, hogy mi újság vele. Pedig én nem vagyok nagy "kutyás"
2013. dec. 27. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha tudom,hogy jó helyen van,csak emiatt nem hívom fel a családot,viszont ha beszélek velük,rákėrdezek mi van a kutyãval.De emiatt nem gondolnám,hogy nem szeretik vagy nem törődnek vele.
2013. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem furcsa. Én nemrég utaztam el egy hétre, és nem telefonálgattam emiatt, tudtam hogy nagyon jó helyen van a kutyám, hiszen ha nem így lett volna nem is hagytam volna itt. A házhoz járó kiképzőnk vigyázott rá, akiben tökéletesen megbíztam, így nem volt miért aggódnom, és élvezhettem nyugodtan az utazást. Ettől nem szeretem kevésbé a kutyámat. Az esetleg nem merült fel, hogy velük is így van ez?
2013. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van és csak én képzelem be, hogy nem nagyon szeretik. De örülök, hogy megbíznak bennünk :)
2013. dec. 27. 23:17
 9/11 A kérdező kommentje:

De azért kedves utolsó válaszoló egész más, hogy egy profi vigyáz a kutyára vagy egy laikus.

Én nagyon laikus vagyok, de lassan belejövök.

2013. dec. 27. 23:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Az mindegy. A lényeg szerintem az, hogy tudják hogy megfelelően fogsz róla gondoskodni mert elég lelkiismeretes vagy. Neked nem jó érzés, hogy ennyire megbíznak benned? Én nagyon örülnék.
2013. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!