Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik hogy a kutyám nem fél...

Létezik hogy a kutyám nem fél a tűzijátéktól és az ilyesmiktől?

Figyelt kérdés
Egészen pici volt kb 3,és félhonaposan vooltunk kint az augusztus 20.án a tűzijátékon. Ott egyhelyben ült és szemrebbenés nélkül kibirta. Most szilveszterkor szeretném magammal vinni este sétálni, de féltem lehet h változott ez?

2013. dec. 30. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
vagy hagyd otthon, és menj a barátaiddal az utcabálra:)
2013. dec. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyire múlt az én nevelésemen, de se az előző kutyám, se a mostani, se az ideigleneseim nem féltek a durrogástól (egyet kivéve, akinek tele volt söréttel a mellkasa, de asszem az ő félelme jogos volt). De azért én sem kísértettem soha a sorsot, a legjobban összerakott lövésállóságnak is vége, ha pont mellé dobnak egy petárdát.
2013. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az enyém sem fél a durrogástól (nálunk már tegnap óta petárdáznak) eleinte csak figyelt, hogy mi történik, következő alkalommal már fel sem kelt rá. De én sem kísérteném a sorsot.
2013. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott,mert sok a részeg meg a hülye.Elég,ha mellé dobnak egy petãrdát vagy beletrombitálnak a fülébe.
2013. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Persze lehet, de egy tüzijáték nem olyan mint pl. egy petárda.


Ha belegondolsz te sem félsz a tüzijátéktól, de ha egy petárda akár pár méterre is robban nem hiszem, hogy higgadt maradsz:)

2013. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
hát köszönöm. itthon egyedül nem hagyom. sosincs egyedül csak ha suliban vagyok a szilveszter nem ér annyit mint a picipöttömöm.
2013. dec. 31. 13:07
 17/17 zsuzsabazsa ***** válasza:

Szerintem sem tanácsos belevinni most szilveszter estéjén a durrogások sűrűjébe, még ha olyan jól bírja a petárda zajokat is. Vidd le előbb, vagy holnap korán reggel.

Az én kutyáim sem féltek egyet kivéve.

Volt olyan kutyám is akinek a lába elé esett a petárda és ott robbant, de szerencsére már a hulló petárdát meglátta a tizedikről lezuhanni és két lépést hátrált ösztönszerűleg, ezért nem esett közvetlen a kutyámra.

Támadással reagálta le, felugatott a tizedik emeletre.

2013. dec. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!