Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS szilveszter, mennyit...

SOS szilveszter, mennyit adjak a frontinból?

Figyelt kérdés
van 2 6kg körüli kutyám! frontin 0,25-ből adnék nekik éjjelre , hogy nyugisabban átvészeljék a szilvesztert! A mi állatorvosunk, azt mondta hogy reggel-délbe 1-1 este pedig 2-t adjak nekik! nagyon megbízom az orvosunkba kérdeztem hogy nem sok ez nekik? azt mondta a kutyáknak nagyobb adag kell mint az embernek! sehol nem találok róla infót, másik állatorvost hívtam ő nem ezt alkalmazza nem tud segíteni! van aki ad ilyen mára a kutyának? mennyit ad? félek túladagolom!
2013. dec. 31. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy én értem félre a Frontin egy humán bogyó, mégis mi a fenéért kéne egy kutyának ilyet adni?


Az adagolás pedig nonszensz. A kutyáknak létezik nyugtató. Bármelyik nagyobb kutyás kereskedésben találsz.


Azért megkérdezném, hogy eddig mi a fenét csináltál? Már régen utána kellett volna járni a témának...

2013. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Felejtsd el a frontint. Szed olyat nagymamám az egy ember gyógyszer. Kutyának a doki ad nyugtatót az nekik való. Még ma elmehetsz gyorsan hátha nyitva van még a rendelő ott elmondják hogy mennyit kell adni. Még veszélyesebb hogy kiskutyád van nekik nagyobb veszély.
2013. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
kedves első, eddig nem volt egy 5 hós fiam, aki szintén felriad, felsír a napok óta tartó hugy agyú emberek tüzi játékára és petárdájára! nem az idióta véleményed kértem, hanem tanácsot! tavaly lakásba voltak és ugyanúgy kaptak a frontinból csak nem emlékszem az adagolására akkor még más volt a dokink akit meg nem érek el! most előtérbe lesznek bezárva és ha tudok kint leszek velük ami nem biztos hogy menni fog ha bent a picim is sír! nem az okoskodásra voltam kíváncsi!
2013. dec. 31. 11:15
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom milyen idióta választ adtam, felvilágosítanál?
2013. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
FRONTIN NAGYON KEMÉNY GYÓGYSZER!!! Embernek sem szívesen írnak fel, én kértem álmatlanságra és nem adtak! Szinte azonnali függőséget okoz, és rohamot is kaphat tőle az, aki nem megfelelően alkalmazza. Hozzászoktatás és leszoktatás is van, retard gyógyszer 1 hét míg hozzászokik a szervezet, majd 1-2 mire leáll róla!!! Ezek után szerintem ne adj nekik!
2013. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát elég gyomor idegem lett, mert egyfolytába túrok a neten, hogy kell adagolni stb stb, de ahol felteszik kérdésbe , ott az állatorvos válaszol hogy nem ajánlja! nagyon bennem van most a félsz , amiket írnak miért nem, tudom tavaly nem volt gond, de ezek után nem merek adni egy felet se nekik, mivel valószínű sajnos most nem a kezembe lesznek hajnalig! Patikát már hívtam, semmi ilyet nem tudnak adni ami kutyának való, felkel a fiam, remélem nyitva van még az állatos bolt elsétálunk megkérdezem hátha nekik van valami stersszoldó , nyugtató cuccuk kimondottan kutyáknak!
2013. dec. 31. 11:43
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Én sem adnék. Kutya nyugtatót simán lehet kapni. Kérdezz rá és az adagolásra is!
2013. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Én nem értem minek kellene begyógyszerezni a kutyákat? Ameddig nem áll fenn olyan eset, hogy a kutya magában is kárt tesz annyira extrém félelmet mutat, addig én nem tömném őket semmiféle nyugtatóval(főleg nem egy kemény emberi gyógyszerrel). Szépen bezárod őket biztos helyre, ahonnan nem tudnak elszökni és meg van oldva a probléma, maximum bebújnak a bútor alá és kicsit kiremegik magukat. Nem értem miért kell ekkora feneket keríteni ennek a dolognak, az én egyik kutyám is fél, be van zárva, már a 10. szilvesztere lesz a mai és soha nem lett belőle semmi problémája, hogy megijed a petárdázástól.
2013. dec. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
remélem nem szólok későn,de a sedalin-t kell adni ilyenkor!az állatorvos adja,hívd fel!nem lehet túladagolni.
2013. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen sedalin-t próbálok neki szerezni, mindjárt indulunk is megnézni van-e itt! ha nem akkor megpróbálok zenét tenni nekik, a kritikus órába meg nyugtatni őket! azért akarom őket "gyógyszerezni" hogy ne ugassanak 12 órán keresztül folyamatosan, hogy valamit tudjon aludni a fiam! meg hogy a kutyák se féljenek annyira, mivel most már nem tudok egész éjjel velük lenni! és a bejárati ajtó előtt lesznek bezárva! szóval kb mintha a fülünkbe ugatnának! majd csak vége lesz ennek az éjszakának is már! :)
2013. dec. 31. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!