Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya ivartalanítás után is...

A kutya ivartalanítás után is tud ejakulálni?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, pedig már 1 éve megvolt az ivartalanítás. Feküdt, nyalogatta magát amit ugye mindig szokott, gondoltam így tisztul. Aztán ahogy átfordult az oldalára észrevettem, hogy ondó van a nemi szerve végén. Ez normális?
2013. dec. 31. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Honnan veszed, hogy ondó volt? Bevizsgáltattad?
2013. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem ondó! Valószinűleg felfázott, vagy egy fertőzés. Amit láttál ennek a jele, szerintem genny. Vidd el dokihoz ad gyógyszer, szükség esetén átmossa a nemi szervét.
2013. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Platypus ***** válasza:
100%
A cucc nagy részét a prosztata termeli, amit nem távolítanak el. Épp csak az ivarsejtek hiányoznak belőle.
2013. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
ejakulálni tud nyilván. az ondó pedig nem csak spermium embernél sem, ezt talán tanultad biológián. feltételezem, hogy a prosztatája még megvan.
2013. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem hiszem hogy felfázott volna, de úgyis esedékes az oltás, ünnepek után megnézetjük ezt is. Viszont előtte sokáig nyalogatta magát, azóta néztem többször is, és nincs ott semmi, nem fáj neki a pisi, szóval nem tudom... Azért rákérdezek.

Amúgy tényleg hülye voltam bioszból ezért kérdezem, bocsánat. :D Mármint ez nem irónia, tényleg nem tudom ezeket a dolgokat. Csak mindig odaengedem bárkihez mert ugye ivartalanított, nem tud felcsinálni senkit és most megijedtem. Amúgy egy német juhász.

2013. dec. 31. 17:03
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Egy kis váladék mindig termelődik a bőr alatt. Ha ez tiszta fehér, akkor normális, a kutya letisztítja magának. Akkor van csak gyulladás, ha sárgás vagy zöldes lesz a színe.
2013. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!