Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier kutya lehet...

Yorkshire terrier kutya lehet fajtatiszta ha 3 cm-vel nagyobb a maximumi marmagassága, és 2 kg-vel nehezebb mint a legnagyobb megadott súly?

Figyelt kérdés

tehát a marmagosság a minimum 20 cm és maximum 25 cm lehet, na ez 28 cm

maximum 3 kg lehet, de ez 5 kg és nem kövér!

a szőrét kilehet fésülni egyenesre, a lábain annyira nem akar kisimulni, de ahonnét vettem ott nagyon gazdátlanul volt tartva, csak enni és inni kapott. a szőre az nagyon ápolatlan volt, hullámos göndör volt az egész, 19 hónapos kutya, a fülei nem állnak, de az attól is lehet hogy a füléről sohasem volt lenyírva a szőr és a porcok elgyengültek, vagy így fejlődtek ki a porcok hogy lógnak,

egy állatorvos azt mondta telefonban hogy attól mert nagyobb és hogy nehezebb attól még lehet fajtatiszta,

a színei azok stimmelnek, törzskönyve az nincs. és életében 1 oltást kapott csak a kutya.

a nyakától nem ér tovább a barna szín a hátafelé, tehát a feje barna, de a nyakától ezüstös kék. nagyon kócos volt a szőre, még most is eléggé az, megfürdettem, nagyon koszos volt, a víz az többször is fekete lett.

az a kérdés hogy lehet e hogy ekkorára nől meg egy yorki kutya? vagy nem fordulhat elő?

azt mondta a volt gazdája hogy nem sajnálták tőle az ennivalót, és mindig főt húst evett.


2013. dec. 31. 17:10
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Ha nincs törzskönyve, akkor egész biztosan kijelenthetem, hogy keverék. Erről az ára is árulkodik, egy ilyen fajta kutya 100 ezres tétel, egy szaporított példányt kapott a kislány, nagyon remélem nem pusztul el 2-3 évesen, nem lesz allergiás, hullik ki a szőre, és kell egyéb szörnyűségeket átélni vele. Az állatorvosok gyakran nem tudják megállapítani, de tehetnél fel róla egy képet külön kérdésben hátha tudunk mondani valamit.
2014. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!