Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morgott meg a kutyám?...

Miért morgott meg a kutyám? Elkényeztettem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy augusztus óta van két kutyám. Hidegebb napokon, illetve most szilveszter táján elég gyakran benn töltötték a napot, utóbbi 2 este benn is aludhattak. (kinti kutyák). Most délután is hallottam pár petárdát így beengedtem őket. Pár órája semmi durrogás, mondom kiengedem őket. Szoltam nekik, hogy kifele, egyik ki is ment, másik pedig rám morgott!Soha sem csinált ilyet! Ugy gondolom mostanában sokat engedtem meg neki és elszemtelenedett, emiatt lehetett. Kérdezném, hogy mit kell most tennem, hogy ez elő ne fordulhasson még egyszer.
2014. jan. 1. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
ne engedd be többet had legyen csak kint, nem fog megfagyni
2014. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most voltam kinn etetni, ugy csinált mintha mi sem történt volna. jött farok csóválva, de azért közé és a kaja közé álltam, leültettem, lefektettem, megadattam vele magát, és most semmi morgás nem volt. Remélem nem véste nagyon az eszébe ezt a fajta viselkedést.
2014. jan. 1. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Vagy talán foglalkozni kéne velük, nem?


Valószínűleg megteheti, hogy megmorogjon, ezért tette.

2014. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
napi órás séta van és játék, úgyhogy nem az lesz a gond, de köszi....
2014. jan. 1. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyobb benne a falkavezérség iránti vágy, mint a másikban. Keményebben, pontosabban határozottabban kell vele viselkedni, éreztetni, hogy a falkavezér nem ő. Két kutya egyébként már csak gyakorlott gazdának való. Figyeld meg, hogy a két kutya egymás közt milyen hierarchiát alakított ki, lehet hogy ez a kutya a domináns a másikkal szemben ?
2014. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Nézz körül ezen az oldalon, van néhány adás ami mindössze 20 perc. Megéri megnézni sokat lehet tanulni. :)


[link]

2014. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
most meg elkezdett folyamatosan ugatni.....egy jóóó darabig biztos be se teszi a lábát a házba.....szépen elrontottam....
2014. jan. 1. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Szólj rá határozottan és kész. Ha nem elég erős a hangod, vagy nem tudsz jól rászólni, megteszi bármilyen erős averzív hang, palack ütögetve, köves palack stb. Ezzel erősítheted is a Nem szót. Milyen idősek a kutyák?
2014. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A 2 évessel van a gond. Köszi szépen a vàlaszokat.
2014. jan. 3. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!