Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mér van az, hogyha valaki azt...

Mér van az, hogyha valaki azt írja, hogy mikortól lehet szaporítani, máris jönnek hogy úristen szaporító?

Figyelt kérdés
pár kérdéssel lejjebb is ez van, aztán most olvastam, hogy a gazda felelős, csak érdekelte. ott áll, hogy ivartalanitattja, hogyha nem lehet, nehogy véletlenül is más kutyáját..és írta hogy rendesen csinálja meg minden.. és most ezért le kell b*szni?
2009. nov. 28. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert akit komolyan érdekel a tenyésztés, általában nem ezen az oldalon kezd el információkat gyűjteni! Az általad említett estre pedig az ominózus kérdésben ott a válaszom is, jelenleg utolsóként!

Egyszer én is lehet tenyészteni fogok, de nem itt szerzem be az ismereteimet hozzá, ez az egyik, másik, hogy majd akkor kezdek bele, ha már buta kérdések föl sem merülnek bennem! Ehhez pedig még vagy 10 évig képezem magam és majd akkor vágok bele, ha érzem, hogy a profibbnál is profibb szinten képes leszek a szeretett fajtám javítására! Addig is első lépésként segítek a kutyáknak nem áldozatául esni a butaságnak és a kapzsiságnak!

2009. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy rosszúl értelmezted a hozzászolásokat a szaporítokkal kapcsolatban, vagy nem akarod tudomásul venni,hogy a szaporítok "kinyírják" az anya állatokat az állando ellésel,vagy csak szaporítják azokat a szerencsétlen állatokat,akikrol aztán nics aki gondoskodjon.

Sajnos ilyen szaporíto a kerti szomszédom, van vagy 5 kutyája, ezek ossze vannak zárva és minden alkalommal amikor valamelyik tuzel az biztos ,hogy teherbe is esik, mert a kankutya is ott van koztuk. Csak éppen a kolykezo anyát teszik kulon a tobbitol, aztán valamilyen kutya-seftelonek eladják aki ki hordja oket kulfoldre eladni. Minden kutyája évente 2 alkalommal ellik, sajnálom oket de nem tehetek értuk semmit, mert ez nekik pénzcsinálási forrás.Még dicsekedtek is vele, hogy évente egy negyed milio koronát keresnek ezzel.(Szlovákiárol van szo)

2009. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

első: jó de az te vagy.. lehet hogy őt csak érdekelte, mert sehol se tudta elolvasni.

második: sajnos vannak ilyenek, de őket fel kell jelenteni.. :S

2009. nov. 28. 21:57
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kismillió komoly weboldal van erről a témáról, akit igazán érdekel, egyszerűen rátalál.

Különben meg kétféle szaporító van, az egyik pénzért csinálja, a másik szeretetből ("jaj had élvezze egyszer, jaj had legyenek kölykei egyszer" típus). A közös bennük az, hogy egyik sem ért ahhoz, amit csinál és mindkettő árt a fajtának és úgy összességében a fajnak is!

2009. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

mindenki ezt írja gondolom ezekkel, hogy árt meg a pénz miatt önző dolog tudja..

de ha írta hogy ivartalanítja akkor még tovább b*szák le egy "nyakörvvel".. ez már nevetséges!

2009. nov. 28. 22:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem ugyanaz a személy vagy véletlenül? :D :D :D

Amúgy meg, ha már ilyen jó gazdinak tartja magát - amit írt végül, nem mondom, hogy nem az, csak tudatlan - akkor azért írjuk le neki, hogy hogyan kell a nyakörvet föltenni, hogy evvel is többet tudjon. Mert egy jó gazdi tudja, hogy kell a nyakörvet föltenni és ha valamit rosszul tesz, a jó gazdi nem sértődik meg azon, ha kijavítják a hibáját.

2009. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, örül neki.
2009. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

nem én vagyok az az ember.

amúgy igazad van, segíteni kell az ilyen embert! ;)

2009. nov. 28. 22:26
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Na tessék! Elmélkedünk a témáról és már itt is van a második típusú szeretetből szaporító típus!

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__522272-hogyan..

Na hát én mára már fáradt vagyok még egyszer leírni a mondókámat, már egyszer belekezdtem egy szép kis monológba neki, aztán elszállt. :S De ha látok majd még a dühtől, akkor biztos mesélek neki!

2009. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik a szaporítók ma érnek rá XD
2009. nov. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!