Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1,5 éves kan labradoro...

Van egy 1,5 éves kan labradorom és szilveszter óta megbolondult mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy 1,5 éves kan keverék labradorom és szilveszter óta megbolondult: elszökik és hempereg a trágyában,átmászik a kerítésen ( tényleg láttam nem nagy kb 1-1,5 méteres lehet a kerítés) aztán néz be az ablakon hogy engedjem ki kiengedem visszamászik.Nem tudom hogy mit tegyek most ki lett láncolva tudom hogy nem ez a legjobb amit tehetek de nem tudok mást tenni kérlek segítsetek.

A válaszokat előre is köszönöm



2014. jan. 4. 19:14
 1/4 anonim válasza:
nekem is volt ilyen nekem puli kutyám van és ha sokat játszol vele fárazd ki menj el vele futni,labdázz fele sétáltasd ez be fog jönni.
2014. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem irtóra megijedt a tüzijátéktól. Vszínűleg abbahagyja majd, ha nem akkor vidd el szakemberhez.


Sajnos ennyit tudtam segíteni :/

2014. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legrosszabbat teszed, ha megkötöd!!! Játszál vele sokat, fáraszd le mind fizikailag, mind szellemileg.
2014. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megviselték azok a nagy csattogások,petárda,stb....Tölts vele minél több időt,simogasd,nyugtasd,biztos megnyugszik akkor :)
2017. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!