Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mudi, aussie vagy border collie?

Mudi, aussie vagy border collie?

Figyelt kérdés

Agility, obedience, dog dancing, BH

Sok séta erdőn, mezőn. Rendszeres kutyaiskola. Kinti-benti tartás, tapasztalt gazdi mellé.A fent felsorolt tevékenységeket szeretném versenyszerűen csinálni vele. Esetleg kiállítás

Szerintetek a 3 fajta közül melyik?



2014. jan. 5. 18:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Agressziónak van elég sok fajtája, más gazdák és saját tapasztalatok alapján mondtam, hogy ezek közül, ha van, akkor félelmi agresszió ami inkább jellemző, ugyanakkor lehetnek ezek a kutyák nagyon dominánsak is. Ez nem azt jelenti, hogy feltétlenül azok...szerintem ilyen gazdi tapasztalatokkal nem árt tisztában lenni.

Az, hogy magas a fájdalomküszöbük, megint csak más és saját gazdik tapasztalata. (De a linkben is benne van.)

Én ezt pl egy elég korrekt leírásnak tartom:

[link]

Egyébként nem értem, miért vitatkozunk azon, amit a saját kutyámról(és más gazdik tapasztalataival megerősítve) saját tapasztalatot leírtam a kérdezőnek.

2014. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Illetve még ez, ami lemaradt.

[link]

De ha érdekel a fajta, akkor érdemes még utánakérdezni az [link] fórumon.

2014. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!