Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyukám eladja holnap a...

Pasinszki Anna kérdése:

Anyukám eladja holnap a kiskutyámat mert nincs időnk rá és mert sok gondot okoz! Nagyon el vagyok keseredve! Szerintetek hogy tudnám a leggyorsabban túltenni magam rajta? :- (

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 21:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szobatisztaság?Nem írod,mennyi idős.De ha mindenképpen eladás,szerződéssel,ivartalanítási kötelezettséggel menjen,hogy biztos ne szaporítóhoz kerüljön,vagy olyanokhoz,akik néhány almon próbálják behozni az árát.Inkább legyen ocsóbb,de vãlogassátok meg,kinek adjátok.
2014. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Azért egy felnőtt embernek lehetne annyi agya, hogy mielőtt 15 évre magához vesz egy kutyát, legalább EGY KICSIT utána néz az igényeinek. Ne mondja nekem senki hogy ez annyira nagy dolog, ők addig jutottak hogy expressz, 10 ezer, kicsi kutya majd alomra szoktatjuk tök jó. Hogy mi az a TERRIER, minőségi kutya, kutyaiskola, szocializáció, nevelés, arról már fogalmuk sincs, és szerintem nagyon gáz hogy 2014-ben közép-Európában itt tartunk, egy kutyát nem tudunk megbecsülni... Ezért tart ott a mo.-i állatartás ahol.
2014. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
Egy kutya még mindig nem macska, nem lehet alomra szoktatni. Szépen ki kell vinni.
2014. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
28%
Lehet,de ezt nem egy gyereken kellene leverni.A szülő felelőssége ez,az a helyzet.
2014. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Képzeljék megnéztük az igényeit csak utána derült ki hogy a wc ügyben mindig máshová ment! És hely hiány... Am nem kell ilyen ellenségének lenni!! És miért ne lehetne egy gyerekre bìzni?! De az is elég hülye szülő aki csak felnőtt korban engedi a kutyát! Csak mondom hó akkorra már nem kell az engedélye!!!
2014. jan. 5. 21:59
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem is tudom közületek ki a legbunkòbb?!
2014. jan. 5. 22:07
 17/22 anonim ***** válasza:
96%
Nálatok senkire sem lehet bízni, ahogy ez kiderült. És mi az, hogy megnéztétek az igényeit csak kiderült, hogy nem akarja egy helyre intézni a dolgát? A kutya NEM macska, vagyis nem alomra kell szoktatni, hanem kivinni sétálni. Meg mi az, hogy helyhiány? Nem tudtátok előre, hogy egy pár kilós kutya elfér-e nálatok vagy mi? Ezeket nekem ne magyarázd, mert óriási baromság minden amit mondasz. Remélem nem lesz kutyátok már.
2014. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bunkóság. Figyelj. Kaptál egy kutyát, akivel "nem tudtál" eleged foglalkozni, meg sem nevelted egy ici-picit sem. Ezután nemes egyszerűséggel továbbadod mint a megunt ruhát. Az itt a baj. Minek nektek kutya, ha nem értetek hozzá, és nincs rá időtök?
2014. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Sétáltattátok rendszeresen?
2014. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de mikor elhoztátok nem volt helyhiány? És mit jelent hogy eladja? Ugye nincs pofája pénzt kérni érte?
2014. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!