Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nehezebb ket kutyaval?

Nehezebb ket kutyaval?

Figyelt kérdés
Az a lenyeg hogy van egy majdnem 2 eves kutyam es majd el szeretnem vinni paroztatni(amugy nosteny)es egy kojkot megtartok,sokkal nehezebbb ket kutyaval?mar ugy ertve neveles szempontjabo amugy a kutyam elegge szofogado.
2014. jan. 6. 17:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amstaff,nagyon szereti a kutyakat,mindeggyikkel jatszana amugy kicsit dominal de ugyhallottam hogy azok a nostenyek amelyeknek meg nm volt kolyke a partfogasuba veszik a kolykoket.
2014. jan. 6. 21:34
 12/16 anonim ***** válasza:

Akkor az enyém egy bunkó.5 hónapos kora körül,első tüzelés előtt lett ivartalanítva.Halálra idegesítik a kölyök kutyák.Az idős szuka,aki sokszor ellett,fél minden kölyök kutyától.Pedig a szaporítónál futószalagon ellette a kiskutyákat és állítólag gondos,jó anya volt.

Most a kölyök csivavától is fél.

2014. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

amstaff mellé én valami finomabb, kevésbé karakán kutyát ajánlanék, szóval semmiképpen sem őrző-védőt, vagy bármi keménykedőset, hanem inkább vizslát (és ilyenkor nem csak a rövidszőrű magyarvizslára lehet gonolni), szettert, skót juhászt, labradort, golden retrievert, uszkárt.


a beaglet én sem ajánlom, falka kutya, makacs fajta, gyakran szökős.

2014. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én meg a skót juhászt nem ajánlom, mert halálra szekírozná a staffi. 24 éve van skót juhászom, az a tapasztalatom, hogy más rövidebb szőrű kutyák hajlamosak úgy játszani velük, hogy belekapaszkodnak a dús nyakszőrzetükbe, és a skót meg semmit sem tud ezzel csinálni, hogy megvédje magát tőle.

Amúgy nekem is a mostani idősebb kutyám (szuka) ki nem állhatta világ életében a kölyköket, míg az előtte levő meg imádta és nevelgette őket. Szóval ezt kutyája válogatja, nem általánosítható.

2014. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
Közel 400 kutyafajta van, ennyi infó alapján nem lehet ajánlani :) Nézzél kutyás műsorokat, neten-könyvekben fajtaleírásokat...válassz ki pár fajtát, keress fel tenyésztőket, érdeklődj. Ha nincs konkrét elképzelés, akkor mentett kutyát javaslok :)
2014. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
Egyébként két kutyával lehet könnyebb dolgod is, amennyiben a jelenlegi kutya teljesen szót fogad, probléma mentesen tudsz vele sétálni szabadon, otthon nyugodt és kiegyensúlyozott. Viszont ha gondok vannak a behívással, általános fegyelemmel, kaját zabál fel, otthon egyedül hagyva rombol-ugat, akkor a két kutya 3-szor akkora gond lehet
2014. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!