Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fajtamentőknél csak fajkutyá...

A fajtamentőknél csak fajkutyák vannak? Most biztos hülyeséget kérdeztem? Mert nyilván nem csak a törzskönyves kutyákat mentik. De honnan tudom, hogy az tényleg fajkutya?

Figyelt kérdés

Nekem fontos, hogy tudjam, mi van a kutyában, milyen (lesz) a jelleme.

És egyébként hogy működik ez? Felhívom őket, és miután mindenki kölcsönösen szimpi volt a másiknak, akkor elhozom a kutyát és kész? Honnan tudják, hogy a kutya jó helyre kerül?

Ezek a kutyák ingyen elhozhatók? Még mielőtt vki felháborodna: nem ingyenkutya kell, de gondolom a fajtamentők nincsenek anyagilag eleresztve, vmit illik adni "cserébe", nem? Minek örülnek? Tápnak?

Nekem megbízható, jó kutya kell. Nem akarom szaporítani, kiállításra hordani. Kedvencnek kell.


2014. jan. 8. 16:32
1 2 3
 21/23 zsuzsabazsa ***** válasza:
Kedves kérdező. Nem írtam baromságot, csak nézz utána.Azért mert valamit hiányosan tudsz azért, én még nem torkollak le, csak kijavítom azt, amit helytelenül tudsz.
2014. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 zsuzsabazsa ***** válasza:

Hogy jobban megértsd.A kutya az egy faj és azon belül vannak a különböző fajták. Boxer-Dog-pincsi kutya-Puli-Vizsla stb..


A majom is egy faj és azon belül ott is a különböző fajták:

csimpánz-pávián-gibbon-makákó-orángután stb..

2014. jan. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Laktózmentestej ***** válasza:
Sajnállak kérdező, hogy még ennyit sem tudsz, hogy a fajtatiszta kutyákat, tiszta fajnak hiszed.HAHA!
2014. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!