Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire jellemző a Bükkre...

Mennyire jellemző a Bükkre hogy a büdös tetves köcsög vadászok lelövik a gazdája mellet sétáló tacskó méretű kutyát? Mert mindenhol lehet olvasni hogy ezek a tetvek kutyákat gyilkolnak, de a Bükkben történtről még nem hallottam.

Figyelt kérdés
Ott valóban magasabb ezeknek a szemeteknek az IQ -juk, vagy csak puszta véletlen hogy nem olvastam róla eddig?
2014. jan. 10. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 A kérdező kommentje:

Ééééértem. Szóval, ha meg szegek egy szabályt, akkor nem pénzbírságot kapok, hanem lelövik egy család tagomat, engem stb. Logikus. Gyorshajtásért sem pénzbüntetést kellene hogy kapjak, hanem szarra kellene törniük az autómat, vagy engem fejbe lőni. Gondolom te is boldog lennél, ha valami kis szarért megölnének téged, család tagodat, vagy tönkretennék valamelyik drága holmidat. Ha késel a rezsi befizetésével, akkor a megoldás az, hogy rád gyújtják a házat. Vagy ha bérlet/jegy nélkül utazol valahol akkor vágják le a kezed? Esetleg a lábad? Vagy a nyakad?


Annyira tetszik ez a gondolkodás mód....

2014. jan. 21. 14:22
 32/75 anonim ***** válasza:

Zéró tolerancia:

[link]

2014. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
30%

Jóval kezdtél ki!


TE ölöd meg a kutyádat, nem a vadász! Ha nem veszed le róla a pórázt nincs szabálysértés, nincs vadűzés (erdőzúgás annál több), nem adsz okot a vadásznak, hogy TÖRVÉNY ADTA jogával éljen!


Mond már meg nekem, hogy mi nem tetszik? A rendszer? El lehet menni, nincs rád szüksége az országnak.


Attól, hogy a begyöpösödött gondolkodásmódoddal mindenáron erdőbe, vadászterületre akarod vinni a kutyádat sétálni nehogy már a vadásznak/vadnak kelljen hozzád alkalmazkodnia!!! Ha viszed, tedd törvény szerint. Máskülönben vállald a következményeket.

2014. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
45%
Inkább maradj csöndben, fölösleges lenne veled vitatkozni, ezért nem is írok semmi érdemlegeset. De ne te mond már meg, hogy menjek-e abba kicseszett erdőbe vagy ne, te idióta.
2014. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
48%

Értetlen vagy a 12 éves Kérdező haveroddal együtt.


Magadnak magyarázod be a hülyeségedet. Ki mondta, hogy nem mehetsz az erdőbe? Menjél! Felőlem be is költözhetsz. De ha póráz nélkül sétáltatsz, ne sírjon a szád a döglött kutyád után.

2014. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 A kérdező kommentje:

Szóval én ölöm meg a kutyámat. Na, hát ma is tanultam valamit.


A vadász nem törvényesen lövi le, mivel hogy a kutyám az nem vadállat, ő társam, a családom tagja.


És én vagyok begyöpösödött? Azért mert számomra az álaltok nem eszközök, hanem érző lények? Szívem szerint rád, és a hozzád hasonló idióták nyakára raknék pórázt, és egész életedben rángatnálak. De különösen azon a helyen, ami számodra a legjobb, legélvezetesebb hely, hogy még szarabb legyen. Áááá, minek is rángassalak. Majd ha baleseted lesz, és épp a mentőre vársz, akkor fejbe lőlek, hasonlóan mint a német juhászt a fenti cikkben.


Vitát részemről zártam, újra bebizonyosodott hogy a vadászok nem tisztelnek semmit és senkit, őket a pénz és "törvényes" gyilkolás érdekli. Ilyenkor sajnálom hogy nem tudok a jövőbe tekinteni, mert megnézném mit csináltok akkor ha elfogytak a kiirtható állatok. Bár biztosan lehet tudni hogy elkezdenétek embertáraitokat is irtani.

2014. jan. 21. 16:24
 37/75 anonim ***** válasza:
50%

Ha a családod tagja, kezeld is úgy! Vigyázz rá, ne adj okot a kilövésére!


Az kutyákra is ugyanúgy vonatkoznak szabályok, mint az emberekre. Az utóbbi betartja, és betartatja a kutyájával. Hiába érző lélek, a kutya is ösztönlény. Hiába mondod neki, hogy nem futsz el, ha nincs tanítva (sőt akkor sem mindig) nem fogod tudni megfékezni ha megindul a vad után.


A nyelvedet kéne rángatni, miután az óvóbarlangba bedugtad. Így is elég mocskos, de néznéd meg utána.


Hogy nem tisztelünk semmit? Dehogynem! A vadat egész évben gondozzuk, etetjük, segítjük. A törvényes gyilkolás egy következmény, ha a gazda nem tudja betartatni amit szükséges. A gazda felelőtlen, nem érdekli semmi, akkor is viszi, és oda ahova nem lehet. Akkor vállalja a következményeket, még akkor is ha ez a legjobb barátja lelövésével is jár.


A kiirtandó állatok nem fogynak el, mert hiába vagy Te is az, rád nincs vadászati idény.

2014. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
75%
# 33, nincs a vadásznak semmiféle törvény adta joga lelövöldözni más kutyáját!
2014. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
75%
Ja, hogy te is egy mocskos-büdös-alkoholista vadász vagy? Így már érthető, hozod a megszokott színvonalatokat!
2014. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
57%
De van, ha a kutya erre okot ad, és másként nem hárítható el. Nem hiszem el, hogy ekkora fáradtság egy pórázt tenni arra a kutyára, amit a törvény elő is ír! A gazdának meg nincs joga megszegni a törvényt. Ha mégis, viselje a következményeket. Ha nem tetszik a törvény, vagy megszokod, vagy megszöksz.
2014. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!