Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 hónapos amerikai...

Van egy 5 hónapos amerikai bulldogom, és szóval, hogy kell edzettetni hogy izmosabb legyen? én futtatni szoktam meg ugráltatom, de írjatok még, edzéstípusokat, és napi hányszor?

Figyelt kérdés
4 hónapos korába került hozzánk, azóta már ismosodott meg nagyobb is lett
2009. dec. 1. 15:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy 5 hónapos kutyát sem ugráltatni sem futtatni nem lehet!!!!!!!

1 éves kortol kezdhetet FOKOZATOSAN ezeket de ilyen kicsin semmiképp mert tropára vágod a kutyust!!!!

2009. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van. A kölyökkutya ilyen korban teljesen alkalmatlan futtatásra és ugráltatásra. TILOS!!!! Ha az előző nem lett volna világos. Súlyos problémákat okozol neki, tönkremennek az ízületei, és a csontjai, és majd 5 éves korában viheted altatni, mert már fölállni sem tud. Nyári gyakorlaton láttam ilyen, bár az éppen sztafi volt. 11-12 hónapos korában lehet ELKEZDENI, és szép fokozatosan, lassan, apró lépésekben lehet hozzászoktatni a futáshoz.
2009. dec. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__522742-van-eg..

fogadjunk, ezt is te raktad fel... látszik a hatalmas hozzáértésed! :(((( edzéstipus? mit akarsz egy öt honapos kutyátol? neki nagyokat kell játszania, meg rengeteget ennie, attol lesz izmos..

2009. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd csodálkozol, ha felnőtt korára egy roncs lesz szegény kutya! Kár, hogy intelligencia tesztet nem kell kitölteni mielőtt az ember kutyát tarthat!
2009. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos babát is ráerőltetnéd arra hogy felálljon meg ugráljon?? gondolkozzál már..
2009. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Először is ne hagyd, hogy felugráljon. Egyrészt, hogy megmutasd, Te vagy a vezér és tiszteletben kell tartania a személyes szférádat, másrészt, mert komoly egészségkárosodást okozhatsz ezzel a kutyádnak!"

Hát nem emlékszel? Ezt is én írtam neked!

Kezd az a gyanúm lenni, hogy neked csupán azért van (ilyen) kutyád, hogy keménynek mutasd magad általa... Ilyen hozzáállással és ennyi tudással nem szabadna kutyát tartanod! Fogalmad sincs sem a nevelésről, sem a tréningről, sem semmiről.

Biztos vagyok benne, hogy a belinkelt könyvbe sem kukkantottál bele.

De hát Te kutyád, úgy teszed tönkre, ahogy akarod, mi legfeljebb csak sajnálkozni tudunk majd, amikor egy szép napon ide fölteszed a kérdést, hogy "hetek óta sántít a kutyám, úristen vajon mi baja, pedig még egy éves sincs, vigyem el dokihoz vagy inkább várjak még néhány hetet"...?!

2009. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
oks na értem, és nem azért van, na, baz, de azért napi egyszer kétszer lehet futtatni hogy a labdát eldobom és hozza vissza,
2009. dec. 2. 16:18
 8/18 A kérdező kommentje:
én csak azt akarom hogy azért kis vézna sz@r ne legyen, de maradjon ˝kondicióba˝ ugy ahogy,
2009. dec. 2. 16:21
 9/18 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsaitokat, mármint ami a kutyával kapcsolatos XD
2009. dec. 2. 16:23
 10/18 A kérdező kommentje:
de azért nem kéne ennyire letámadni az embert, első kutyám, de majd megtudok idővel mindent ami jót tesz neki
2009. dec. 2. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!