Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kéne megbékítenem édesany...

Hogy kéne megbékítenem édesanyámat? Egyáltalán hibás vagyok én/mi?

Figyelt kérdés

Gondoltam, ide teszem a kérdést, mivel valamilyen szinten kapcsolódik a kutyákhoz, és hátha hasznosabb dolgokat kapok.


A történet igazából az, hogy kb. 2-3 éve elváltak a szüleim. És 13 éves vagyok, a húgom 6. Édesapám mindig is nagy kutyás volt, egy időben tenyésztett (nem szaporított!) is. Két évvel ezelőtt kitaláltuk, hogy na, menjünk el a komáromi CACIB-ra, mivel ő imádja a kutyákat, és én is rajongok értük (ezzel kapcsolatban képzelem el a jövőmet). A szüleim nagyon nincsenek jóban, de a gyereklátogatási/elviteli joga édesapámnak megvan, így anyám kénytelen volt elengedni. akkor el is döntöttük, hogy mivel nagyon jó volt, jövőre (tavaly) is elmegyünk. Anyám nagyon felkapta a vizet, dühös volt, stb., de végül elengedett tavaly is. Idén szeretnénk kimenni szombat-vasárnap a FeHoVára, de nem akarok megint úgy járni, mint már többször is.


Hogy kéne ezt neki felhoznom/nunk? És ha mégis dühös lesz, hogy kéne megbékítenem?

Szerintem azért érinti így a téma, mert engem is nagyon vonzanak a kutyák, mint édesapámat, ezt "örököltem". És köztünk anyával sok az összetűzés, mert inkább apámra ütök külsőben-jellemben is.


Nagyon fontos lenne nekem pár jó tanács. Köszönöm!


2014. jan. 14. 14:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Menj el,viszont gyakran hívd fel Anyukád.Ne ėrezze azt,hogy amikor apukáddal vagy,elfelejted.Ha hívod,ne azt ecseteld,milyen jól érzed magad,hanem,hogy mi az ebéd,most éppen mit csinál ő,vagy azt,hogy hiányzik.Nem baj,ha nem teljesen igaz,de segíti kizökkenteni a sértödőtten rágódó szülőt ebből az állapotból.Öleld meg és mond,hogy szereted.Az elején nagyon bénán érzi magát az ember,de annyit tud egy ilyen gesztus segíteni a másikon.
2014. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszike, ez tényleg hasznos volt. : ) Ennek a hátulütője meg az, hogy apám sértődik meg... ezeknek semmi nem jó. *szemforgatás*


Azért majd megpróbálom, köszönöm szépen.

2014. jan. 14. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!