Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a szomszéd...

Mi baja lehet a szomszéd kutyának? Tehetek érte valamit? Hogyan és mit?

Figyelt kérdés
A szomszédban van egy nagyobb testű keverék kutya, amióta az eszemet tudom láncon van. A lánc elér a kerítésünkig, így néha szoktam neki vinni pár falatot, meg az én kutyám is "haverkodott" vele kerítésen keresztül. Barátságos, nyugodt kutya, de aggódom, mert két napja nem eszik, csak iszik és alig akar ki jönni az óljából. Reggel vittem neki egy kis máj maradékot, azért nagy nehezen kijött, de nagyon cudarul nézett ki. Ekkor pisilt is, és a vizelete sötét színű volt, szinte barna. Látszik a kutyán, hogy valami baja van, de szerintetek mi lehet? Mit tehetek érte? Becsöngettem a szomszédokhoz, de nem nyitott ajtót senkit. Aggódom a kutyáért.
2014. jan. 16. 09:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jó, tökmindegy, a lényeg az, hogy amint jelentkeztek a tünetek, rövid időn belül megkapta a kezelést is. A kérdésben szereplő kutya tünetei két napja jelentkeztek és még mindig kezelés nélkül van, pedig ha tényleg babesiáról van szó és nem valami egészen másról, akkor minden óra számít és folyamatosan romlanak a kutya esélyei.
2014. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

szia!


Az én kutyámat sötét vizelettel is megmentették, igaz, 2 napig volt infúzión egy állatkórházban. Előtte sajnos csak helyben vittem el dokihoz, de itt nagyon rosszak az orvosok. Későn kaptam csak észbe, hogy félrekezelik. Rögtön betettük a kutyát az autóba, és irány Nyíregyháza, az állatkórház. Itt 2 nap infúzió, és jól lett! Mikor vittük befelé, már fennakadt a szeme, úgy kellett felpofozni.

Szóval még ne temesd!

2014. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sajnos a kutyus nem érte meg a délutánt.
2014. jan. 18. 16:56
 14/18 Firestorm ***** válasza:
Nagyon sajnálom!:(
2014. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
szegény!...
2014. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utálom, hogy igazam volt! Remélem nem hoz a szomszéd újabb kutyát!
2014. jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Én is bízom benne, hogy nem lesz több kutyája, mert ennek az embernek még egy hintaló sem való, nem hogy egy kutya...
2014. jan. 19. 19:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Legyen könnyű neki a föld...
2014. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!