Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy 9 hetes csivavát...

Zozo85 kérdése:

Vettem egy 9 hetes csivavát mióta haza hoztam vakarozik és rágja Magát már tiszta seb adtam rá ruhát azóta el van de ha le veszem ujra kezdi már bele őrül a doki azt mondta nincs semi baja szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 14:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom,vidd el másik dokihoz.Méghozzá ne egy ilyen falusi sarlatánhoz,hanem jól felszerelt klinikára,ahol minden laborvizsgálatot meg tudnak csinálni.

Ha a vizsgálatok után is az derül ki,hogy nincs szervi baja,akkor lehet rehabbal foglalkozó kiképzőt keresni,pl.Cerberosék.

Készülj fel arra,hogy több tízezerbe fog ez a kutya kerülni neked.De tele van a net,hogy senki ne vegyen szaporítótól kutyát,mert így jár.

Gondolom semmilyen szerződés nem készült.

2014. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát szerződés az nincs de szerintetek fel lehet jelenteni?
2014. jan. 16. 19:05
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
Most lepontoznak,tudom..Az este volt egy műsor a német RTL tévéadón(itt élek).A tenyésztett kutyák betegségeiről volt szó.Az este a Mopsz és Újfundlandi fajtákról volt a téma.Hát,VDH tenyésztők olyan kutyákat adnak el,hogy 2 éves kutyának az orvosi kezelése már több mint 1OOOO(igen,tízezer)Euróban áll,és még messze sincs vége!!!Ezeknek az úgymond tenyésztett kutyáknak a vételára 12OO-22OO Euró között mozog...És sajnos nem csak ezeknél a fajtáknál.Bemutattak egy kis videót egy nagy tenyésztőtől,aki Német Juhász Kutyák vérét úgymond nemesíti.Hát ez a kutya perceken keresztül rángatózott,habzott.Epilepsziás roham....Félreértés ne essék,nem azt mondom,hogy támogassuk,vegyünk papírok nélküli,szaporított kutyát.Csak nem szabad olyan könnyen és határozottan a tenyésztett kutyát ajánlani,hogy az aztán hiba nélküli...Nekem is tenyésztőtől van a kutyám,1OOO Euró volt az ára plusz 15OO km utazás utána.Ha valakit érdekel a műsor és tud németül,gondolom valahol a hálózaton meglehet nézni,jan.15,2O14-én volt,azt hiszem 22 órától.Jó kutyázást mindenkinek.
2014. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező,merre laksz?Hátha tudunk jó klinikát ajánlani.

Feljelenteni azért nem érdemes,mert csípőből letagadja azt is,hogy ismer,nemhogy azt,hogy tőle akár egy doboz gyufát is vettél.

A NAV-nak név nélkül lehet írni,hogy számlaadás nélkül kutyát árul,jól megszívatják.Közben a legközelebbi állatvédelmi szervezettel vagy a Fajtamentéssel vedd fel a kapcsolatot.Írd meg a történetedet és kérd,hogy nézzenek utána,milyen körülmények között vannak nála a kutyák.

Mielőbb kezdd el gyűjteni a pénzt az állatorvosi költségekre,nem lesz kevés.

Az én szaporítós "olcsó"kutyámra pont egy tanya ára ment rá.

2014. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerződés nélkül sajnos nem tudod feljelenteni, azt is letagadja hogy életében látott volna téged vagy a kutyát...


Esetleg Facebookon tudnál csinálni egy megosztást, kiírod a nevét, hol lakik, telefonszámát és odaírod hogy ettől az embertől ne vegyen senki kutyát, mert egy büdös kutyagyáros.

2014. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!