Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia vagy Angol bulldog?

Francia vagy Angol bulldog?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 16:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tanuló vagyok.volt már több kutyám is,de most ez a két fajta nagyon tetszik.Nagyon sokat olvastam róluk és találkoztam élőben mindkét fajtával.Bent a házban tartanám de természetesen ki is mehetne a nagy udvarra. Délelőtt egyedül lenne,de délután állandóan vele lennék.Minden nap elvinném sétálni.Szeretnék majd mellé egy bordeaux-i dogot is így lenne játszótársa.Először arra gondoltam hogy tenyésztőtől veszek kölyköt,de gondolkodtam már a fajtamentőkön is.Természetesen ha venni akarok mindenképpen csak tenyésztőtől.(tudom hogy sajnos nagyonbeteges fajta mind a kettő)
2014. jan. 23. 19:32
 12/15 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nagyon beteges, nálam is francia van:) én azt mondanám, hogy akkor ne kölyköt vegyél, hanem felnőttet...nagyon sokat tesznek mostanában ki, sokszor a fajtamentőkig nem jutnak el, megakadnak apródon, expresszen, jófogáson, 5-10000 ft-ért. Nekem is ilyen kutyusom van...még ivartalanított is van a neten:)
2014. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

pl ilyenek:


[link]


de tudok még linkelni a fent említett oldalakról is sajnos:S a fajtamentőknél most tudtommal nincs francia sajnos:S

2014. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. jan. 25. 11:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem angolom van, úgyhogy én arra szavazok :) Van különbség a két kutya között, azt válaszd amelyik jobban tetszik. Nagyon jó, hogy felmerült benned az örökbefogadás lehetősége. Én is biztosan azt választanám, ha lenne rá módóm. Facebookon vannak bulldogos csoportok, ott nagyon sűrűn raknak ki örökbefogadható kutyákat. Olyanok is írnak, akik vmiért megválnának kutyájuktól. Mindenképpen nézz szét, lehet ott találod meg álmaid kutyusát :)
2014. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!