Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok általatok megbizhatón...

Tudnátok általatok megbizhatónak tartott francia bulldog tenyésztőt ajánlani? Tudom sok hasonló kérdés van, de nem tudom mire figyeljek a tenyésztők oldalán.

Figyelt kérdés
Eseteg ha irány árat is tudtok azért is hálás lennék. Kedvenc minőségben gondolkozom, szin, eseteleg harapás hiba nem gond. Olyan 150-200 körűl gondoltam. Nagyon alá becsültem?
2014. jan. 22. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, ennyiért már kapsz törzskönyves kutyust bőven...Facebookon találsz bulldogos csoportokat, van egy ♡Bulldog Birodalom♡ és egy Bulldogosok nevű, ott kaphatsz bővebb tanácsokat, de akiket én ajánlanék, ahonnan én vennék, az:


Hrasi Bulls kennel

Extrabull kennel (Nagy Péter)

Süd-Russian kennel

Gold Sierra kennel esetleg


amire figyelj: lásd a szülőket, azok is legyenek törzskönyvesek, kérdezz rá az eü. szűréseikre...a gyerekeknek is legyen törzskönyvük (bár ez most bajos, egy papírt fogsz kapni, ami alapján később kiállítható, mert ha jól tudom most szünetel a tk kiadás)

figyeld meg hogyan tartják őket...


jobbat nem tudsz, Nagy Péternél szépségesek mindig, ez egy új kennel, de minőségi kutyusokkal, most van két picike.


Még a maraházi kennelnél szoktak lenni, ennél olcsóbban, szétnézhetsz, valakinek bejön, valakinek nem.


Az ár amit te mondtál törzskönyvesre, tenyésztőtől reális, hobby célra meg aztán főleg.


a kiállítási minőség az inkább 150-300 000 körül van, de az nektek nem hiszem hogy fontos lenne...

2014. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Akiteki ***** válasza:

Diamond French Kennel

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem szeretnék kiállítani, tenyészteni meg főleg nem. Egy egészséges társat szeretnék hosszú évekre:-)
2014. jan. 22. 10:10
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor az ár tökéletesen megfelel, mindenképpen kennelben nézz szét, és ha azt szeretnéd, hogy egészséges társad legyen, ivartalaníttasd még amíg fiatal (egy év alatt), és a daganatos megbetegedések tömkelegét előzöd meg vele, kiváltképp ha szuka a kutyus...


Öröm olyan emberről olvasni aki kedvencnek akarja, megteheti, hogy tenyésztőt támogat és nem szaporítót, és nem akarja ellettni, fedeztetni a kutyát...


csudijó gazdi leszel:)


de egyébként szétnézhetsz a fent említett fórumokban (én is tag vagyok), vannak kvázi örökbefogadható kutyák is, bár ők inkább felnőttek....a neten hirdetésből szedjük ki őket, ingyen elvihetők mert költöznek/baba jön/megunták...


persze sajnos ott semmi tk vagy ilyesmi nincsen...


a te döntésed:)

2014. jan. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es köszi a tanácsot. Alap hogy ivartalanítatom. Van most is 2 kutyám, menhelyesek voltak.De nagyon régóta szertenék egy franciát, és úgy érzem lassan megérik az idő rá. A mostani kutyusaim már időssek, nem szeretném ha elmenének és nem lenne senki helyettük. Nyugis toleráns kutyák, szerteik a kölyköket. Ahol bandázunk mindig a kicsikkel játszanak, terelgetik, igy gondolom az új jövevénnyel se lesz gondjuk.
2014. jan. 22. 11:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha mindenképp kölyök, akkor tényleg tenyésztő:) és mondom, örül a szívem:)))


olyan hirdetések vannak, hogy sír az ember szíve...az én kutyusom is egy ilyen hirdetett, ólban tartott, leelletett szerencsétlen volt...úgyhogy mindenkinek reszpekt aki nem ilyen embereket támogat, nem ilyen helyekről vesz babákat, és felelősségteljes.

2014. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam mentett kutyán. De talán érthető hogy elsönek, álmaim kutyájából kölyköt szeretnék. Ha pedig kölyök, csak jó helyről lehet. De később ha időssebb lesz, szeretnék menettett is majd.
2014. jan. 22. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
jó ötlet, sok bulldogos ismerősöm csinálta ezt:) hajrá:)
2014. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!