Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megőrjít a kutyám, miért...

Megőrjít a kutyám, miért csinálja ezt, csont sovány?

Figyelt kérdés
A kutyám nem hajlandó enni normálisan. Ha leteszem neki a tál kaját nem kéri...ha ugyan azt a tálat leteszem úgy h kiürítettem és csak 1 szem van benne felkapja és elrohan máshol eszi meg mintha bántva lenne az evésért. Tenyésztőtől van 8 hetes kora óta nálam, ott is hills táppal etették mindent megkapott. Akár miből ha nagyobb adag van nem kéri, így tuom hogy a konyhában is nyugodtam letehetek libamájat bélszínt akármit. Nem fogja kérni. Multkor is ez volt...bélszínt tettem le a földre, rá se nézett, erre amikor én ettem belőle, és megmaradt a full üres tányér úgy nézett rám mint egy anyagyilkosra hogy nem adom neki da, erre letettem a tányért és nyalta a semmit. Utána megpróbáltam de a normál adag bélszín se kellett neki. Ccsak a tányérokat hajlnadó kinyalni, nem tudom elétenni olyan kaját amit megenne...mi ez az őrület? Mr annyira felbosszant és tök sovány ettől mert magyarul semmit sem eszik csoda h él...nincs semmi baja, kiskorától ezt csinálja.
2014. jan. 22. 12:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz. Féreghajtás sem ártana, gyakran az az oka a soványságnak. Féreghajtót állatpatikában vény nélkül is adnak. Szinte minden városban van állatgyógyszertár.
2014. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Valetta! Nehogy azt hidd, az én kutyám több, mint 2 hétig húzta, holott 3 nap után pár óránként hányt a gyomorsavtól.
2014. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Utoljára havonta kapott féreghajtót, nincs baja a doki is mndta, egyszerűen ürestányér fóbiás cak azt hajlandó kinyalni...mint egy gyerek a pudingosfazékkal.
2014. jan. 22. 23:17
 14/20 anonim ***** válasza:

Kemény kutyád lehet! :)

De ez már három éve ezt csinálja... Nekem gyanús, hogy a kis falatot megeszi, a nagyot meg nem. Ha sztrájkolna, nem nyalná a tányért. Nem lehet, hogy a szájával, fogával van valami, ami miatt nem szeret nagyobb falatot rágni?

2014. jan. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe, hogy esetleg a fogával lehet valami. Enne, de nem tud.
2014. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

lehet, hogy baromság, de próbáltad már kicserélni a tálját? kipróbálni esetleg kisebbre, laposra, nagyobbra (abban a több is kevesebbnek tűnik)...ki tudja, lehet bejönne.


egyébként lehet kapni étvágyjavító pasztát, természetes összetevői vannak, hátha bejönne:)

2014. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ajd neki a földről enni. Vagy kis adagokat. Most nem mindegy mekkorában vagy honnan eszi meg? Lényeg, hogy egyen.
2014. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Mindig másból kap és a legnagyobb testű kutyáknak való szárazat is megeszi, ha "ellophatja" a nagyok táljából. Kleptomániás is :D Ha ugyan azt adom a 2 kilósnak mint a 60 kilósnak(a 2 kilós a gázos) akkor is életét kockáztatva próbál lopni a nagy táljából...tiszta dinka :D
2014. jan. 24. 20:27
 19/20 anonim ***** válasza:
Ezek szerint étvágya lenne, csak mintha nem nagyon akarna rágni. Szerintem is a szájával vagy a fogával lehet valami, érdemes lenne megnézetni egy dokival.
2014. jan. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan kutya, ami "dinkaságból" éhezteti magát csont soványra. Ugyan vidd már el orvoshoz, mert nem normális, hogy három éve ez megy...
2014. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!