Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalanított kan kutya...

Hegedus Mate kérdése:

Az ivartalanított kan kutya jelöl még attól, hogy ivartalaníttatva van?

Figyelt kérdés
Most állunk az előtt, hogy ivartalaníttassuk a kan boxerem és nem tudom, hogy jelöle a attól ha kivan heréltetve?

2014. jan. 22. 16:51
1 2
 11/15 sippara ***** válasza:
66%
JAAAAAAA, igen, jelöl :) A kan kutyák bizony így pisilnek (már amelyik nem lett a viselkedés kialakulása előtt ivartalanítva), mióta világ a világ :)
2014. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 sippara ***** válasza:
66%
Ja és bocsánat, hogy reflexből rosszindulatú vagyok :D mentségemre szóljon, hogy a kerti növények kiégése nekem nem túl aktuális probléma (mivel nincs kert) :D
2014. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát igen,jelölget,de ennek a mėrtéke csökkenhet.Teljesen nem szűnik meg.
2014. jan. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Szilvi & Argos ***** válasza:

Attól még jelöl...pisilnie kell :D

Talán ha ivarérés előtt van ivartalanítva egy kutya, akkor nem jelöl össze-vissza, csak ha "kell"...de ebben se vagyok biztos

2014. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az enyém ivarérés előtt lett ivartalaníttatva és ugyanúgy jelöl :)

Barátnőm francia bulldoga nem tudom. Szerintem ő nem, de lehet, h csak a lábát nem emeli :D

2014. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!