Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már elegem van ebből a kutyábó...

Már elegem van ebből a kutyából! Most én még is mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Egy hím, 2 és fél éves labrador kutyáról van szó. Nővérem kutyája. Az a helyzet hogy ez a kutya teljesen tönkretesz! Kb. havonta egyszer mindig rájön valami és annyira durván kapaszkodik (hágja) a lábam hogy az már teljesen kisebesedett. Az egész lábam tiszta var és seb. A nővérem nem akarja kutysuliba vinni mert neki nem csinál ilyeneket. Neki teljesen szófogadó. De én már nem bírok vele. Most pár órája annyira durván nekemjött és kapaszkodott a lábamba hogy lelökött a lépcsőn én meg estem egy métert. Én hogy vagy mit tudok ez ellen tenni? Ami lehetőleg beválik.


Ui.: Mondtam neki hogy ivartalanítsa de mindig azt mondja hogy neki erre nincs pénze. (én mivel csak 14 éves vagyok ezért elköltözni se tudok)


2014. jan. 25. 19:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

vannak ivartalanítási akciók...kb 12000 ft-ból meglenne, tudok helyet Pest megyébne, ha erre laktok.


de alapvetően fogd meg és erőteljesen vedd le a lábadról.ennyi:D egy hangos NEM kíséretében.

2014. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!