Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapicsi kutyam melle...

Palotapicsi kutyam melle szeretnek meg eggyett. Francia bulldog jo valasztas?

Figyelt kérdés
tudom hogy keverek kutya az enyem nem fajtatiszta pekingi.7 honapos kan.szeretnek egy franciabulldogot venni,de jo otlet?a pincsim nagyon jatekos,imadja a kutyakat ezert mar neha idegesito hogy nem birja abbahagyni a jatszast.altalaban a kutyak megunjak a jatekok vele,de o meg mindig csak bohockazna.nos ha en veszek egy 2-3 honapos kolykot akkor nem lesz gond?agresszio kilove,akarmelyik kutyat hagyja a taljabol enni,inni,az agyaba fekudni.de nem terhel majd meg egy ilyen kis kutyat?
2013. nov. 5. 07:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A francia bulldogok nem tipikusan a játékos kutyák közé tartoznak,de ha kölyök korától kezdve ahhoz van szokva,hogy játszanak vele,nem lesz gond. De egy francia bulldog elég sokba kerül,úgyhogy alaposan gondold meg. Remélem segítettem.
2013. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy francia bulldog elég drága és macerás, a sok játékba kidöglik, mert hörög, röfög, rossz a légzőrendszere a tömpe orra miatt...hozz a pincsi mellé egy kis keveréket...pont láttam a neten egy mopsz-pincsi keveréket,halálos:D


( [link]


ui: nem, semmi közöm az eladóhoz...nekem francia bulldogom van, egy mentett drágaság.

2013. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!