Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyes kutyusom MILYEN...

Menhelyes kutyusom MILYEN KEVERÉK lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap hoztuk haza, csináltam róla pár képet:)) Valami tacskó mix...De milyen fajta lehetett a másik fél? Doki azt mondta ha tippelnie kéne valami bull típusú kutya... (Szeme barna, de kéken fénylik..)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. jan. 27. 13:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
tacsi az 100% van benne ..... meg sztem bull terier :)
2014. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

tacskó sztem nincs benne.

lett új neve?

2014. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szerintem tacsi meg foxi vagy valami hasonló terrier. De nagyon tündéri.:)
2014. júl. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

"lett új neve?"


Rudinak hívjuk :)

Teljes nevén Csoki Rudolf :D (Csokira egyáltalán nem hallgatott, de meg akartuk hagyni.)

2014. júl. 15. 13:04
 25/29 anonim ***** válasza:
mesélj róla még: hogy érzi magát nálatok? :)
2014. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Ó, hát úgy tűnik jól érzi magát :)


De a képek szerintem magukért beszélnek: [link]


Felszedett már 3 kilót, az elején kicsit sovány volt (a vastag téli bundájától nem látszott) és beteg (bélgyulladás + fogtörés), de rendbe jött! :) Túl van az ivartalanításon, ami főleg azért kellett, hogy folyamatosan tudjunk kutyás társaságba járni. Már szépen jön pórázon is, de ha kutyát lát teljesen be van zsongva, ha meg futtatóhoz megyünk akkor se lát se hall, úgy menni akar be :D Sokat sétálunk vele, gyakran megyünk ligetes részekre is, azt nagyon élvezi. Vannak már kutya haverjai, tacskó, pitbull meg mindenféle más kutyus, de sajnos egy ellensége is a szomszéd kutya személyében (de ebből azért ki akarom kúrálni) :D Sőt, ma egy vadászgörénnyel is játszott egy kicsit :)


Nagyon jó kutya (persze néha azért rosszalkodik :) ), sok-sok dolgot megtanult már. Például azt, hogy nem szabad mindenfélét összekajálni az utcán (párszor próbálkozik azért, de ha rászólok ott hagyja). Egyébként igazi kis haspók, mindenfélét megeszik. És nagyon dumás, sokszor motyog nyújtózkodás közben :D

2014. júl. 15. 18:46
 27/29 anonim ***** válasza:

Aranyos lehet :D És szerencsés, hogy ilyen jó dolga van :)


(Csak hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem labrador-bullterrier-tacskó :D)

2014. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Eleinte azt hittem van benne egy kis collie is, mivel a fülei hát szakasztott úgy bicsaklanak az egyik képen előre, mint egy kölyök collienak. Ráadásul ez a hosszú orr. De most már elbizonytalanodtam.
2014. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
szerintem jagd terrier keverék :)
2015. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!