Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen kutyát fogadott...

Ki milyen kutyát fogadott örökbe az Illatos útról?

Figyelt kérdés
Neme? Kora? Mérete? Fajtája? (:) ill. milyen keverék?) Személyisége? Hogy viselkedik, volt-e valami betegsége? Én tegnap fogadtam örökbe egyet, kíváncsi lennék mások tapasztalataira!

2014. jan. 27. 16:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

kaja előtt

[link]


kaja után

[link]


Illatosról.

2014. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%

Bár itt még kicsi volt, 6 hónapos.

Mostanra bő 25kg lett, fajtáját nemtudom.

Semmi betegsége nem volt, nagyon barátságos mind emberekkel mind kutyákkal, nyugodtan elengedhető.

Itthon pihen/ bújuk hozzánk, a kinntlétet nagyon élvezi, látszik rajta hogy szeret élni. Sokan megdícsérik, hogy milyen szép és kedves.

2014. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

10-es: Érezte ő, hogy milyen jó helyre került :))) Én is tömegközlekedéssel hoztam el ezt a kis kolbásztestű keveréket, hát nem lett a kedvence, ráadásul igencsak illatozott egy pár méteres körzetben :)


11-es: Tényleg nagyon szép! :)

"kinntlétet nagyon élvezi, látszik rajta hogy szeret élni"

Enyém is...Kimentünk először a Margitszigetre, teljesen meg volt bolondulva és meggyőződésem, hogy nem járt előtte soha életében ilyen parkos részen.


*****************************

Kutyusom 1-2 héten belül tökéletesen kigyógyult a köhögésből, DE mint kiderült, bélgyulladással küzdött és az egyik fogával is nagy baj volt, úgyhogy átesett egy komoly antibiotikum kúrán. Azóta remekül van, hosszabb sétáktól viszont még mindig nagyon kifárad :) Nagyon sokan megállítottak már minket, hogy milyen fajta meg milyen szép, ilyenkor mindig reklámozom kicsit az Illatos úti telepet és mondom, hogy mennyi szép, szeretetreméltó kutyus van még ott. :) Már egyébként kinyílt a csipája, próbál hangoskodni a lakásban, meg az utcán néha rendetlenkedik, de nem hagyom elpimaszodni :) Kutyákat változatlanul imádja.

2014. ápr. 9. 00:25
 14/22 anonim ***** válasza:

Az első kutyánk anyukája volt az Illatosról, vemhesen hozták ki, anyuka rottweiler volt, a mi kis házőrzőnk valószínűleg roti boxer keverék lehetett :) (A képen kb 2-3 hónapja lehetett nálunk)


[link]


A mostani kutyánk tacskó keverék, kb 1 éves volt, mikor kihoztuk, és bő egy éve van nálunk. A világ legboldogabb, legbékésebb kutyája, aki sötétben nem megy ki az udvarra, egyébként pedig teljes mértékben gazdifüggő, olyan, mint egy kisgyerek. Természetesen ő úgy gondolja, hogy a világ körülötte forog, és képes 3 versenyagárral versenyt futni, majd elégedetten úgy gondolni, hogy nyert :)


[link]

2014. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Én 3 hónapos korában hoztam el és most lesz 2 éve h nálunk van :) Border collie-dalmata-agár-kuvasz keverék kan kutya. Nagyon jó a természete,bújós, okos kutya. Csak egy gond volt vele h amikor elhoztuk a menhelyről legalább 30 kullancs volt benne és a kutya szinte már a végét járta mert beteg lett tőlük úgyhogy ennyit a nagy kezelésekről és akkor már 3 napja ott volt a kutya. De mi elhoztuk és azóta nálunk van ő az én szívem csücske :)
2014. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én is akartam elhozni onnan kutyát, de nem találtam megfelelőt. Végül menhelyi kutyánk lett, most három éves.
2014. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
11. GYÖNYÖRŰ!!! <3
2014. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az Illatoson nagyon oda kell figyelni, milyen kutyát választasz, mert sok a beteg állat. Menhelyeken (különösen a nagyobbakon) van állatorvosi felügyelet.
2014. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az Illatoson meg a a telepen van a rendelő, dolgozik pár állatorvos ott.

Csak azt nem értem hogyan kerülnek ki a kutyák betegen, és csont soványan???


Én pár éve hoztam ki egy tiszta fekete nj.t. Keveréknek írták, de látszott hogy tiszta nj. Csont bőr volt, és úgy fosott, mintha pisilne.

Ezt kikupáltuk a dokival.

Aztán egyik nap pucoltam a füleit, mert koszos volt, és ahogy az olaj oldotta a koszt, egyszer csak számokat fedeztem fel. A MEOEsegítségével sikerült kideríteni a kutya tenyésztőjét.

Végülis visszakerült hozzá, és azóta ott él a kutya a saját anyjával. :-)

2014. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg furcsa...Ez a kullancsos dolog is döbbenet..Én kutyám is fosott sokáig, ráadásul néha véreset.


Legelső nap, mikor hazahoztuk, adtunk neki indításként egy kis kaját, na erre beindultak a belei és telerakta az előszobát. RENGETEGET produkált és olyan büdöset, hogy annak az Eukanubához köze nem lehetett (állítólag ugyanis Eukanubával etetik őket a telepen).

2014. jún. 29. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!