Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?

Milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés
Már hetek óta morfondírozom két kutya között, amelyik egyikével gazdagítani szeretném az életem. A golden retriver, és a bernáthegyi között vacillálok. Mindkét kutyáról túlnyomótöbbségben csak jót olvastam, azonban mégis tanácstalan vagyok. Meglehetősen érzékeny ember vagyok, és egy hűséges, ragaszkodó, és szerető négylábú társra vágyom, aki megmelengeti az ember szívét. Jelen esetben ez mindkét kutyára igaz, hiszen sok a közös tulajdonságuk. Kérlek adjatok tanácsot, a leírtak alapján melyik kutya illene hozzám?
2014. febr. 1. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Golden . Amit leírtál az csak nevelés kérdése. Egyik bariőmnek van bernáthegyie és mikor átmegyek hozzájuk rögtön nyálas leszek. Gondolom h nem ez alapján fogsz dönteni de a goldit jobban szeretem :D
2014. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!