Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan enyhíthetném meg anyut?

Hogyan enyhíthetném meg anyut?

Figyelt kérdés
kiskorom óta szeretnék egy kutyát, aki jó barátom lenne... már úgy 6 éve szeretnék egy kutyát.. az a baj, hogy lakásban lakunk, illetve anyu fél a kutyáktól, mivel kiskorában egy kutya megharapta.. most így 17 éves koromra már csak lettem olyan ember, aki egy kutyust megtud annyira nevelni, hogy ne harapdosson embereket.. és egyébként is lakásban hány ember tart kutyát.. szerintem eléggé sok ember..sétáltatással se lenne gond, mert minden este megyek futni.. ( talán a reggeli sétával lenne egy pici gond, de valahogy megoldanám... )
2014. febr. 2. 17:12
 1/7 anonim válasza:
Nem tudsz kölcsön kérni egy kutyust pl ha el mennek nyaralni, mi is oda adtuk a szomszéd kis lánynak aki vel persze nagyon jól meg vannak, de inkább nem válalt kutyust a kis lány mert rájött nem egy játék amivel akkor játszik ha kell. Anyukád ha fél lehet terápia kellene neki nem lehet kellemes félni a saját lakásában, mert egy kutyinak sem lenne jó ha anyud nem bírna megbarátkozni vele és ezért elkellene válnija tőletek. Lakásban lehet kutyi de csak ha nagyon sokat foglalkoztok vele, mert ha kertben van csak van szomszéd kutyus, de a lakásban egyedül van. Te mennyit vagy otthon, vagy mennyit lehetne veled a kutyus? Mert ha keveset és anyud se foglalkozna vele mert csak csak fél.
2014. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt már "kutyával" dolgom, nagyon sokat olvastam kutya nevelésről szóló könyveket, nem hiszem, hogy nagyon probléma lenne a neveléssel.. gimnáziumba járok, tehát reggel elmegyek és úgy fél 3 fele itthon vagyok, illetve heti 3szor járok thai boxolni másfél órára de akkor általában itthon van valaki
2014. febr. 2. 17:26
 3/7 anonim válasza:
Nekem mindig otthon van valaki esetleg 1-2 órára nem, de akkor alszik de ez ritka, anyud mennyit foglalkozna a kutyussal mert fél 3 és reggel 5-6-7 között mikor elmész gimibe sok idő telik el és aközben le is kell vinni!!
2014. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy anyu is sokat dolgozik, van hogy heti négyszer-ötször egész nap
2014. febr. 2. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok,dettó ugyanez a szituáció.


Évekig könyörögtem,megtettem mindent és soha nem lehetett kutyám.Összeköltöztem 19 évesen a párommal,lett kutyánk.Tavasszal veszünk saját házat,ott lesz még 2,mert mindig is 3-at akartam.


Sajnos jobb megoldás nincs,vársz...

2014. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Anyukám is félt a kutyusoktól, de végül lett egy, és most ő a szeme fénye, egyszerűen imádja! Próbáld meg puhítani, többször említeni a kutya témát, esetleg menjetek el menhelyre sétáltatni, hátha meggondolja magát!

És otthon is vállalj esetleg több feladatot, hogy lássa, valóban komolyan gondolod! Sok sikert!

2014. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok róla, hogy sopronban lenne valamiféle menhely...
2014. febr. 2. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!