Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba ilyen kutyus?

Lakásba ilyen kutyus?

Figyelt kérdés
Border Collie-t szeretnék vagy Huskyt.. fiúként valami fiúsabb kutyát szeretnék nem yorkit meg palota pincsit... csak sajnos az a hátul ütő, hogy ugye lakás.. és hogy délelőtt 8tól-14:10ig gimiben vagyok.. vélemény? Nagyon sok kutya nevelési könyvet olvastam.. és tudom, hogy nem jó.. de úgy szeretnék egy kutya barátot, hogy az nem igaz.. ( az olyanok véleményére nem igazán vagyok kíváncsi, aki azt mondja, hogy az első hétig foglalkoznék vele :) )
2014. febr. 3. 22:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, hármas vagyok, egyáltalán nem feltételeztem rólad, hogy nem mozgatnád le a kutyádat :)nem is céloztam rád a válaszomban.


A kérdésem akiteki válaszára vonatkozott, aki leírta, milyen szupernyugodtan elvannak a kutyái a lakásban, én pedig gyanítottam, hogy ezért tett is, tesz is valamit, arra voltam kíváncsi, mennyit mozog velük egy nap, hogy ilyen jól elvannak a kutyái a lakásban. :)

2014. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Akiteki, nem sikerült nekik lebeszélniük a Huskyról :) még mindig szeretném.. egyébként 17 éves vagyok, nem tudom ki kérdezte.. meg még valami egyetemet olvastam.. szerintetek nincs olyan lehetőség, hogy "LEVELEZŐ"? Egyébként nem mennék albérletbe.. mivel ( hogy is mondjam.. picit pénzesebb család vagyunk.. de anyu nem akar házat építtetni, mert ez volt az első saját otthona ).. Akiteki kérlek mesélj még a Husky nevelésről meg ilyesmikről, amin te végig mentél! :)
2014. febr. 4. 21:35
 23/26 Akiteki ***** válasza:

Ugye nem gondolod, hogy 20 évet így írásban közreadok a gyakorin? :D Ha ennyit pötyögnék, kiadnám könyvben, hogy valami hasznom is legyen belőle. :)

Ha kérdésed van, szívesen válaszolok privátban, mailben, facebookon, telefonon. Nem állítom, hogy mindent tudok, de minden nap tanulok én is.

2014. febr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Csak hogy tudd, nagyon sok egyetem sok szakból levelezőt csak fizetősön indít, minimum 150-200 ezer egy félév. Akkor el kell menned dolgozni, hogy fizetni tudd, na meg levelezőn TB-d sincs stb. Én amire járok, ott pl. péntek-szombat van oktatás, na találj egy munkahelyet, amelyiknél úgy indíthatsz, hogy péntekenként nem dolgozok, mert iskolába fogok menni. Más az, mikor ott dolgozol 5-6 éve és akkor kitalálod, hogy tanulni fogsz, így nem leszel pénteken, nem leszel vizsgákon stb. de ezzel indítani, már el is kapálod magad. Na meg hiába a lakóhely-egyetem között 50%-os jegyet vehetek a bejárásom így is 20 ezer havonta, plusz a tandíj, ha nem valami extra jó munkád van, akkor épp annyit keresel, hogy fizesd az iskolát, meg az odajárást..


Persze ez nem a kutyafajtához tartozik, de azért nem árt átgondolni rendesen, nem csak besértődni.

2014. febr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Szerinted 1 étterem lánc nem fedezi ezeket a költségeket? Szerintem igen :)
2014. febr. 5. 14:23
 26/26 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy optimista vagy, maradj is meg így, de az utazás és tandíj az csak töredéke az egésznek, majd mikor minden könyved darabonként 6-8 ezer forint lesz és kell venni 8-10 darabot fél évente belőlük, plusz fénymásolás egyébanyagokat, de van ahol többe kerülnek a könyvek és használtan vagy nem lehet kapni, vagy kitörölheted vele a segged, mert folyton új kiadás van és a régiből nem tudsz készülni, akkor majd ne csodálkozz. Nem poénból panaszkodnak az egyetemisták, meg a szüleik.


Amúgy a mekivel jön mindenki, hogy menjél oda dolgozni, de pont ezért tapossák egymást egy-egy helyért, nem úgy van már, mint a 90es években, hogy könnyű bejutni.

2014. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!