Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegyük fel hogy a képen...

Tegyük fel hogy a képen látható dobermann és német juhászkutya harcra van betanítva és összeverekedne akkor melyik győzne?

Figyelt kérdés

dobermann: [link]


német juhászkutya : [link]


nem akarok kutyaviadalt csak kiváncsiságból kéredezem



2014. febr. 4. 18:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy a képen látható apukám és a te apukád harcra van betanítva és összeverekedne akkor melyik győzne?

Apukám: [link]

Te apád:

[link]

2014. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Habár mindkét fajta tenyésztése erősen elment küllem irányba, még mindig ugy gondolom, hogy a Dobermannál még nem annyira erős a kettéválás mint a Németjuhásznál. A mai munka németjuhászok teljesen máshogy néznek ki, és megmondom őszintán nekem küllemre is jobban tetszenek. Sajnos sok küllemnámetjuhász hoznak tenyészszemlére felkésziteni, és van, hogy fél évbe telik, mire egy rongyra egyáltalán sokerül felpecerészni.
2014. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Németjuhász győzne. Sajnos Láttam már németjuhászt és dobermmant verekedni és a németjuhász győzőt. Persze azért rendesen kapna a németjuhász is.
2014. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Köszi Firestorm!


Ha a rongyra való felpecerészés alatt azt érted, hogy mennyire zsákmányos a kutya, akkor erre megint csak azt mondhatom hogy nem minden show vonalas németjuhász fos, az enyém már 3 hónaposan is ráment mindenre, labda, kötél vagy rongy. A németjuhász minden tulajdonsága megvan benne, és nem fél semmitől sem. Nyilván vannak ilyen kutyák is, nem vitatom. De ezt így nem lehet mondani, hogy mindegyik fos.

2014. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
senki nem irta, hogy mindegyik, azt irtam, hogy nagy részük!!!! Foglalkozom mindkát fajtával, és nekem elhiheted, hogy siralmas a küllem állomány. De a Dobermann még mindig egy fokkal jobb, habár az sem az igazi.
2014. febr. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Jar-Jar ***** válasza:

Ez a kérdés az értelem megcsúfolása.


Egy standard állós képről SEMMIT nem lehet megtudni a kutyáról, csak azt hogy hogy néz ki. HA érdekelnek a kutyák menj el kutyaiskolákba és nézd meg, hogy mi mindenre alkalmasak. Ne ilyen hülyeségeken törd a fejed.

Melyik az erősebb...? Nevetséges.

/egyébként már egyik kutya sem él/

2014. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Miert pont a nj, es a dobermannt?

A pitbull a harcikutya meg a bull tipusu kutyak

2018. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!