Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem boxer kutyám van!...

Nekem boxer kutyám van! Hogyan játszak vele? és mit?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Boxer? Készülj fel, mert nagyon játékos és mozgékony.Szerintem egy bot is megfelel, csak mozogjon.:-))
2009. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Taníts neki trükköket, dobálj neki botot, húzzatok rongyot. Légy kreatív!
2009. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is boxim van! Hogy mit játssz vele?...Teljesen mindegy...úgyis mindenből játékot csinál!:)

Azért leírom,hogy az enyémnek mik a kedvencei,hátha segít:

A legjobban a sípolós dolgokat szereti,ezeket szoktam neki dobálni,vagy ezzel fogócskázunk (akinél éppen a labda az az áldozat),van mikor eldugom egy játékát és meg kell keresnie,de ezt csak rövid távon értékeli.

A mindene a bunyó,a hömbölgés,de ezt csak ritkán szoktuk,nehogy rákapjon.

Jaj,nagyon szereti még a rongyozást is,tudod,amikor egy kötéldarabot,húztok-vontok.Olyan,mint a kötélhúzás! Na attól még el is fárad egy kicsit!:)

Most például egy 2 literes,üres,műanyag ásványvizes üveggel játszik,épp látom az ablakból,na meg hallom is...

Meg persze olyan az agyuk,mint a szivacs,szóval szellemileg is le lehet fárasztani!

Ja és hatalmas sétákra,kirándulásokra van szüksége és persze kutya haverokra,akik legalább egy kicsit lefárasztják...

Hát "röviden" ennyi.

2009. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt egy jó oldal: [link]

Iratkozz fel a hírlevélre és részletesen elküldi melyek a jó játékok:)

2009. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah alapvető boxernél a bot vagy a labda eldobása és hozza vissza!!:)vagy legürunli hemperegni.:)
2010. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fellógattam neki egy erős kötelet amire aztán szinte bármit ráköthettem. Imádta!! Így nem kellett fognom mikor rángatta, mert egy jól megtermett erős boxer kan elég nagyot tud már rántani. Aztán a másik kedvence szintén egy kis darab kb 20 cm-es de vagytag kötél volt amit a számitógépes gurulós forgószékemhez kötöttem. Mondanom sem kell hogy mikor rájött a játszhatnék akár akartam akár nem szó szerint elrángatott a gép elől :) Ez nekem is jó mulatság volt mikor ő huzott én meg csak ültem a székbe és gurultunk :D
2010. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!