Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Klikkeres tanítással, ezt hogyan?

Klikkeres tanítással, ezt hogyan?

Figyelt kérdés
Most tanítom a kutyámnak a szégyelld magad trükköt, már egész szépen megy (klikkerrel tanultuk), még nem rendeltem hozzá parancsot. de nagyon gyorsan csinálja, szeretném pontosítani, hogy tovább tartsa ott a mancsát az orrán (most csak piszkálja). Megpróbáltam kivárni, hogy hosszabb ideig tartsa ott, de nem értette mi van, és csak frusztrált lett, és abbahagyta az egészet. Most megint csinálja, magától ajánlja fel. Mit csináljak? Tanítsam meg neki, és majd utólag pontosítsam?
2014. febr. 9. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd el a trükköt egy pár napra, hétre - majd vedd elő újra. Sokkal jobban fog menni és sokkal könnyebb lesz akkor pontosítani...a paranccsal még várhatsz.
2014. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na, az ilyen kitartásos dolgokkal én is mindig bajban vagyok, úgyhogy segíteni nem tudok, de a válaszokra kíváncsi leszek :)

Gondolom itt az időzítés a kulcs, ki kellene húzni apránként az időt, de nagyon apránként, szóval hogy ne akkor klikkelj, mikor lendíti a lábát, hanem mikor már rajta van az orrán, és ott szöszölni tizedmásodpercekkel.

2014. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a reakcióidőmmel is gondok vannak, sokkal gyorsabb vagyok a klikkszavammal:) (azaz)
2014. febr. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!