Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal?...

Mit csináljak a kutyámmal? Nem akar enni!

Figyelt kérdés
Pontosabban a száraztápot nem hajlandó. kb 2 hete nem tetszik neki egyik sem, rengeteg félét vettem már neki,próbáltam májkrémmel vagy hasonlóval keverni, de inkább lenyalogatja, a tápot kiköpi. Természetesen azt tömné magába amit mi eszünk, néha adtam is neki csirkét, virslit stb. Viszont ezektől több napig nincs széklete. Az aszpikos és az ilyen pástétomos kajákat nem bírja, kihányja, vagy megy a hasa tőle, szóval azzal régóta nem is próbálkozok! És inkább éhezik, de a tápot akkor sem eszi meg. Eszembe jutott az is, hogy rafináltkodik, mert tudja hogy megsajnálom. De ez így nem normális. 7 éves Yorkiról van szó!
2014. febr. 9. 15:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mától indul a "kiképzés". Most még lazán veszi, mert azt hiszi úgy is megsajnálom és kap valami neki tetszőt. Kíváncsi leszek meddig bírja a kis majom!
2014. febr. 9. 19:55
 12/21 anonim válasza:
Nàlunk a havanese kutya csinãlta ugyan ezt.Csinald azt h a tapra tegyel valami finomat(parizel darab sajt) nekünk ezt mondta a doki ès bevált màr üresen is megeszi persze nem olyan joizüen.Vagy tedd elé vàrj 10 percet ha semmi akkor tedd el.Amugy az ACANA tap volt nalunk egyedul amit kinyalt ugy izlett neki :+
2014. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam, hogy sajtot, párizsit stb tettem a táphoz, de csak annyi történt, hogy a táp szanaszét kiköpve, a kaja meg elpusztítva. Most az van, hogy kiteszem neki 10 percre, ha nem kell nem kell. Egyelőre úgy néz ki, hogy a mai napot is végig fogja sztrájkolni. Ez a 2. nap lesz, hogy nem evett...
2014. febr. 10. 12:42
 14/21 Akiteki ***** válasza:

Mindenki átesik ilyen kiképzésen.

Az első kutyámnak tejszínhabot nyomtam a kajájára, hogy megegye. De azt is csak lenyalogatta róla. Aztán jött a tízperces kiképzés és többé nem volt ilyen gondunk.

2014. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Még mindig nem eszi meg a tápot, de már hányt is :( epét.. vagy is ilyen habos sárgás valamit!! Szerintetek folytassam a "kiképzést" vagy mivel már 7 éves , tegyem szebbé a mindennapjait csirkehússal??? Már lassan én készülök ki nem a kutya, aki most is képes játszani éhesen...
2014. febr. 12. 19:43
 16/21 anonim ***** válasza:
Adjál neki csirkét, ha az sem eszi, akkor irány az orvos
2014. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De épp ez az, mert amit mi eszünk mindent megenne... csak nem tesz neki jót. Azt szeretném ha a tápot enné..de egyelőre szerintem hamarabb enne meg engem... :/ és kikészít, ahogy látom milyen éhes. Viszont iszonyat rafinált..
2014. febr. 12. 20:30
 18/21 Akiteki ***** válasza:
Ő meg ügyesen ki is használja, hogy látja a gazdi szenvedését. Ne foglalkozz vele és senki nem adjon semmit a kunyerálásra.
2014. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hallgatuk Rád! :) még ezt a hetet kihúzzuk aztán go doki ha nem eszik!
2014. febr. 12. 20:49
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat! A 4. napon a kisasszony megette a tápot:), és azóta is (fancsali képpel) fogyasztja.
2014. febr. 16. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!