Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal?...

Mit csináljak a kutyámmal? Nem akar enni!

Figyelt kérdés
Pontosabban a száraztápot nem hajlandó. kb 2 hete nem tetszik neki egyik sem, rengeteg félét vettem már neki,próbáltam májkrémmel vagy hasonlóval keverni, de inkább lenyalogatja, a tápot kiköpi. Természetesen azt tömné magába amit mi eszünk, néha adtam is neki csirkét, virslit stb. Viszont ezektől több napig nincs széklete. Az aszpikos és az ilyen pástétomos kajákat nem bírja, kihányja, vagy megy a hasa tőle, szóval azzal régóta nem is próbálkozok! És inkább éhezik, de a tápot akkor sem eszi meg. Eszembe jutott az is, hogy rafináltkodik, mert tudja hogy megsajnálom. De ez így nem normális. 7 éves Yorkiról van szó!
2014. febr. 9. 15:36
1 2 3
 21/21 Akiteki ***** válasza:

Majd belejön! Néhány hét és beszippantja, mint a porszívó!

Gratulálok, ügyes voltál! :)

2014. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!